...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , bekuplast S.A., materiał promocyjny

Kiedy zamawiamy skrzynki?

To oczywiste, wtedy gdy ich potrzebujemy. Pomimo tego że niektóre nasze produkty cechuje sezonowość (np. skrzynki warzywno-owocowe), są takie momenty w roku, kiedy dochodzi do spiętrzenia zamówień. Niewątpliwie jest to okres przedświąteczny, wówczas nasi klienci dynamicznie reagują na zwiększony popyt swoich towarów.

ERG-SYSTEM, producent pojemników z wieloletnim doświadczeniem, zawsze przygotowuje i dostosowuje się do tendencji zakupowych obserwowanych u klientów. Są jednak okoliczności, w których to doskonałe przygotowanie nie wystarcza. Szczególnie chodzi tutaj o wykonanie indywidualnego znakowania skrzynek metodą sitodruku czy gorącego stempla. Informacje dotyczące znakowania możemy otrzymać wyłącznie od klientów, termin realizacji tych zamówień uwarunkowany jest przede wszystkim momentem złożenia zamówienia i akceptacji wzoru.

 

 

Kolejnym ważnym aspektem jest transport. W okresie przedświątecznym w związku ze zwiększoną liczbą przesyłek terminy dostaw zazwyczaj wydłużają się, co może się okazać kłopotliwe dla naszych klientów. Dlatego zachęcamy wszystkich do robienia zakupów z odpowiednim wyprzedzeniem, takie podejście pozwoli nam tak zorganizować produkcję, by spełnić oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Dysponowanie wiedzą o planach klienta w odpowiednim czasie gwarantuje bezpieczną i terminową dostawę.

Bieżące wydanie czasopisma

Poznaj sezonowe trendy tortowe oraz receptury lodziarskie finalistów Gelato Poland, przekonaj się jak ważne jest śniadanie w piekarni...

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji