...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Gorąco Polecam - piekarska usługa cateringowa

W ramach marki Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni (należącej do grupy Enata Bread) została uruchomiona autorska usługa cateringowa. Klienci mogą zamawiać online boxy o różnych wersjach smakowych.

Klient najpierw wybiera swoją kompozycję smaków i rodzajów pieczywa, a po zapłacie może swój box odebrać w lokalu lub za pośrednictwem kuriera. Obecnie w sklepie internetowym marki do wyboru są Francais Box, Sweet Box, Lunch Box, Sandwich Box, Breakfast Box i Finger Food Box (w rozmiarach S - dla 5 osób, M - 10 osób i L - 20 osób). Można także dowolnie skomponować box według własnych preferencji. Zapowiadane są również pudełka okolicznościowe, pierwszy box na tłusty czwartek już się pojawił (do wyboru są pączki tradycyjne, donuty w różnych kształtach czy minipączki).

 


Do każdego z zestawów można dobiera się soki lub smoothies. Francais Box to różne rodzaje croissantów (klasycznych, z dodatkami i nadzieniami), konfitur i powideł. Sweet Box to słodkie wypieki jak np. drożdżówki, pączki, skandynawskie bulle czy danishe. Lunch Box to sałatki, wrapy i focaccie, a także penne czy kaszotto, które można zjeść na zimno lub podgrzać. Sandwich Box to zestaw kanapek na bazie różnych rodzajów pieczywa - bułek, bagietek czy bajgli. Breakfast Box to zestaw śniadaniowy, który może zawierać nie tylko kanapki i bułki, ale także pasty do pieczywa czy jogurty z dodatkami. Finger Food Box to minikanapki i sałatki, Marka poleca swoje zestawy również na rozmaite imprezy, szkolenia czy spotkania biznesowe. Usługa cateringowa jest obecnie oferowana na terenie Warszawy, później pojawi się także w innych miastach, w których Gorąco Polecam ma swoje lokale.

 


Więcej informacji >>> KLIK!

ESS

Bieżące wydanie czasopisma

Sernik idealny, czyli jaki? Jaką rolę jajko odgrywa w wypiekach? Wiosenne kwiaty z cukru krok po kroku. Historia piekarni Versailles. A na naszej okładce Branżowa Osobowość Roku - Agnieszka Krenc. Zapraszamy do lektury...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Piece Hoba do Jackowski

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji