...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Messe Stuttgart anuluje targi Südback

Jedna z najbardziej kluczowych imprez branżowych cukierników, piekarzy i świata gastronomii odwołana.

Targi Südback w Stuttgarcie miały odbyć się jesienią tego roku (17-20 października 2020). Byłyby pierwszym wydarzeniem w branży piekarsko-cukierniczej, które zostało zaplanowane od czasu wprowadzenia ograniczeń związanych z pandemią. W tym celu opracowano specjalną koncepcję dotyczącą higieny, aby zapewnić bezpieczeństwo zwiedzających i wystawców. Jednak ze względu na niepewną sytuację w Badenii-Wirtembergii wielu z tych ostatnich zaczęło wycofywać się z udziału. Pomimo szeroko zakrojonych przygotowań, badanie wystawców przeprowadzone przez Messe Stuttgart wykazało, że nie ma podstaw do tego by tegoroczna edycja się odbyła. 

 

 

- W obecnych okolicznościach niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować pożądanego sukcesu wystawcom i odwiedzającym - powiedział Andreas Wiesinger, członek Zarządu Messe Stuttgart. - Bardzo ubolewamy nad rozwojem sytuacji, ponieważ przemysł piekarski traci w tym roku centralną platformę wymiany informacji. Platforma ta byłaby potrzebna po tych trudnych miesiącach kryzysu związanego z koronawirusem.

Decyzja została podjęta w ścisłej współpracy z wystawcami i po rozmowach z partnerami Südback, tj. Centralą BÄKO w południowych Niemczech, Państwowym Stowarzyszeniem Cechów Piekarzy Wirtembergii oraz Państwowym Stowarzyszeniem Cechów Cukierników Badenii-Wirtembergii. - (...) w pełni akceptujemy tę decyzję wspólnie z Landesmesse Stuttgart GmbH i Państwowymi Związkami Przemysłu Piekarskiego. Co więcej, decyzja jest przykładem wielkiej staranności, dalekowzroczności i rozważenia obawy wystawców i zwiedzających. Z niecierpliwością czekamy na rok 2022 - powiedział Gunter Hahn, dyrektor zarządzający BÄKO-ZENTRALE. - Branża cukiernicza z niecierpliwością oczekuje na Südback 2022. Wykorzystamy ten czas, aby ustanowić nowe standardy i  pracować nad kolejną edycją razem z organizatorami - powiedział Klaus Vollmer, przewodniczący Państwowego Stowarzyszenia Cechów Cukierników Badenii-Wirtembergii.

Następna edycja targów Südback odbędzie się 22-25 października 2022 r..


Bieżące wydanie czasopisma

Wakacyjny Mistrz Branży - uczciwy chleb, zioła i czekolada w lodach, kwiaty w ciastkach i wiele innych inspiracji.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji