...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Targi ISM odbędą się stacjonarnie

Zgodnie z zapowiedziami organizatorów kolejna edycja kolońskich targów odbędzie się w tradycyjnej wersji.

Podczas, gdy kolejne eventy są odwoływane lub przesuwane w czasie, a targi przenoszą się do przestrzeni wirtualnej. organizatorzy targów ISM w Kolonii zapowiadają, że wydarzenie odbędzie się bez większych zmian - w zwyczajowym czasie oraz stacjonarnie. "Po miesiącach tylko cyfrowych spotkań czas na spotkanie twarzą w twarz, odnowienie kontaktów biznesowych, wymianę doświadczeń i ponowne spróbowanie prawdziwej czekolady!" - deklarują organizatorzy. 

 


We współpracy z ProSweets Cologne, największe targi słodyczy i przekąsek odbędą się 31.01-3.02. 2021. Zapoczątkowane w 1971 r. targi ISM  to wiodące na świecie targi słodyczy i przekąsek, oferujące inspirację i innowacje,  możliwość nawiązywania kontaktów, najwyższej klasy wystawców i kompetentnych gości. To również największa na świecie oferta słodyczy i przekąsek, półproduktów, surowców i technologii dla branży czekoladziarskiej, lodziarskiej, cukierni i kawiarni.  

Rząd niemiecki zdecydował, że uczestnicy targów mogą ponownie wjechać do Niemiec niezależnie od ich pochodzenia. Obejmuje to również podróżnych z obszarów ryzyka. Na stronie Zrzeszenia Niemieckiego Przemysłu Targowego znajdują się informacje o przepisach wjazdowych i ewentualnych wymaganiach dowodowych dla różnych krajów.

 


Odpowiedzi na najczęstsze pytania (takie jak: Czy degustacje będą możliwe na stoiskach wystawowych? Co należy wziąć pod uwagę przy budowie stoisk grupy? Ile osób może być na spotkaniu w tym samym czasie?) można znaleźć w specjalnym filmiku >>> KLIK!

Organizatorzy zapowiadają, że mimo wszystko edycja 2021 będzie dostępna też w wersji online. 

Więcej informacji >>> KLIK!Bieżące wydanie czasopisma

Czy absolwenci szkół gastronomicznych mają dobry start? Jak wykonać tort na 600 osób w 1-osobowej pracowni? Czy przekształcenie swojej działalności w spółkę dziś się opłaca? Czym różni się szarlotka od jabłecznika?

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji