...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Targi ISM odbędą się stacjonarnie

Zgodnie z zapowiedziami organizatorów kolejna edycja kolońskich targów odbędzie się w tradycyjnej wersji.

Podczas, gdy kolejne eventy są odwoływane lub przesuwane w czasie, a targi przenoszą się do przestrzeni wirtualnej. organizatorzy targów ISM w Kolonii zapowiadają, że wydarzenie odbędzie się bez większych zmian - w zwyczajowym czasie oraz stacjonarnie. "Po miesiącach tylko cyfrowych spotkań czas na spotkanie twarzą w twarz, odnowienie kontaktów biznesowych, wymianę doświadczeń i ponowne spróbowanie prawdziwej czekolady!" - deklarują organizatorzy. 

 


We współpracy z ProSweets Cologne, największe targi słodyczy i przekąsek odbędą się 31.01-3.02. 2021. Zapoczątkowane w 1971 r. targi ISM  to wiodące na świecie targi słodyczy i przekąsek, oferujące inspirację i innowacje,  możliwość nawiązywania kontaktów, najwyższej klasy wystawców i kompetentnych gości. To również największa na świecie oferta słodyczy i przekąsek, półproduktów, surowców i technologii dla branży czekoladziarskiej, lodziarskiej, cukierni i kawiarni.  

Rząd niemiecki zdecydował, że uczestnicy targów mogą ponownie wjechać do Niemiec niezależnie od ich pochodzenia. Obejmuje to również podróżnych z obszarów ryzyka. Na stronie Zrzeszenia Niemieckiego Przemysłu Targowego znajdują się informacje o przepisach wjazdowych i ewentualnych wymaganiach dowodowych dla różnych krajów.

 


Odpowiedzi na najczęstsze pytania (takie jak: Czy degustacje będą możliwe na stoiskach wystawowych? Co należy wziąć pod uwagę przy budowie stoisk grupy? Ile osób może być na spotkaniu w tym samym czasie?) można znaleźć w specjalnym filmiku >>> KLIK!

Organizatorzy zapowiadają, że mimo wszystko edycja 2021 będzie dostępna też w wersji online. 

Więcej informacji >>> KLIK!Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji