...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Warto głosować w plebiscytach Mistrza Branży!

O tym, że warto głosować w naszych plebiscytach, przekonała się Pani Beata Broś z firmy J.B. Buczek s.j. z Krakowa. Pani Beata wzięła udział w głosowaniu na najlepszą recepturę świąteczną i - zgodnie z regulaminem plebiscytów - otrzymała atrakcyjną nagrodę, ufundowaną przez naszego partnera, firmę MAGOREX!

Podczas gdy jedni walczą o głosy i podium w internetowych plebiscytach Mistrza Branży, internauci mogą zyskać atrakcyjną, praktyczną nagrodę. Kto głosuje, ten wie, że w ramach plebiscytów nasi partnerzy biznesowi zawsze fundują atrakcyjne, praktyczne nagrody właśnie dla osób głosujących. Od samego początku funkcjonowania portalu www.Mistrzbranzy.pl wśród stałych partnerów jest firma MAGOREX, producent m.in. blach i form, wózków piekarniczych i transportowych, mebli i stołów ze stali nierdzewnej, nadziewarek i smażalników do pączków, tac wystawowych i transportowe, różnego rodzaju akcesoria. Polski producent angażuje się w prawie każdy plebiscyt Mistrza Branży, których nasza redakcja zorganizowała już 8.

Na początku stycznia, po opublikowaniu wyników plebiscytu "Receptury świąteczne", przyszedł czas na przyznanie nagród dla osób głosujących Uśmiech. Jedną z nich była Pani Beata Broś z firmy J.B. Buczek s.j. z Krakowa. Nagroda rzeczowa - nadziewarka do pączków firmy MAGOREX - przyjechała do Krakowa wraz z Panem Jakubem Pankiem (MAGOREX, Żary).

Beata Broś (J.B. Buczek, Kraków) odbiera od Jakuba Panka (MAGOREX, Żary) nagrodę – nadziewarkę do pączków. Nagroda w plebiscycie Mistrz Branży „Receptury Świąteczne”

Gratulujemy Pani Beacie! Dziękujemy firmie MAGOREX za dobrą i owocną współpracę!

 

fot. Magorex

Bieżące wydanie czasopisma

Co dla Ani Mydlak i Mikołaja Ostaszewskiego z Vegestacji znaczy "świadomie ZIELONI w temacie lodów"? Jak wygląda przyszłość lodziarni – ta najbliższa, w 2019 r., i w dłuższej perspektywie? Jak działać w stylu zero waste i przekuć to w sukces? Ile plusów mają polskie superfoods? Odpowiedzi oczywiście w najnowszym Mistrzu Branży.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji