...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Mydło o zapachu pieczywa

Nic nie pachnie tak dobrze jak świeżo upieczony chleb. Tego samego zdania są właściciele singapurskiej Spa Esprit Group, którzy wyprodukowali Brioche No. 1 - mydło w płynie o zapachu świeżej brioszki.

Nic nie pachnie tak dobrze jak świeżo upieczony chleb czy bułki (i jak kuchnia w trakcie ich pieczenia). Tego samego zdania są właściciele singapurskiej Spa Esprit Group, którzy wyprodukowali Brioche No. 1 - mydło w płynie o zapachu świeżej brioszki. Zapach pochodzi z Tiong Bahru Bakery, znanej singapurskiej boulangerie należącej do grupy.

Firma Spa Esprit ma w swoim portfolio zarówno marki kosmetyczne, jak i F&B. Jest znana z poszukiwania nowych, niekonwencjonalnych dróg i przełamywania stereotypów. Środek do mycia rąk o zapachu brioszki jest połączeniem tych dwu branż. Jest sposobem na to, by mycie rąk - które stało się szczególnie ważne podczas pandemii koronawirusa - stało się jeszcze przyjemniejsze oraz dawało poczucie komfortu, nawiązując do zapachu kojarzącego się nam z domem, dzieciństwem, ciepłem. Mydło Brioche No. 1 ma w sobie nuty wanilii, karmelu i ananasa. Jest dostępne we wszystkich lokalizacjach Tiong Bahru Bakery w cenie $24.

 


Dan Terry, założyciel Oo La Lab, lokalnej rzemieślniczej wytwórni perfum, która jest odpowiedzialna za zapach Brioche No. 1, twierdzi, że pandemia przyniosła “renesans” naszych zmysłów węchowych. Doceniliśmy potęgę węchu, zmysłu zazwyczaj mniej zauważanego. Duży wpływ na to miał fakt, że utrata węchu należy do symptomów COVID-19.

 


zdjęcia: https://www.facebook.com/tiongbahrubakery 


Bieżące wydanie czasopisma

Ile trwa przygotowanie słodkiego stołu? Jak składać tort? Jakie ranty najlepiej się sprawdzą? Wreszcie - co naprawdę wchodzi w skład ceny tortu. A także kasztanowe bochenki, pachnące ciastka oraz piekarnia jako oaza spokoju. Zapraszamy!

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>
  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji