...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja MW, materiał promocyjny

Prospona - Owocowe Inspiracje

Prospona najwyraźniej jest w szczytowej formie. Nie tak dawno firma z Nowego Sącza została wyróżniona Godłem AGRO POLSKA 2012, co potwierdza wysoką jakość oferowanych produktów. W portalu Mistrz Branży też nie schodzi z pierwszych miejsc plebiscytów.

     
 

Artykuł pochodzi z lipcowego wydania magazynu Mistrz Branży

 

Zamów numery archiwalne w wersji PDF: prenumerata@MistrzBranzy.pl

 

 

Mistrz Branży: Prospona, znana przetwórnia owoców i warzyw, rozpoczęła działalność jako firma rodzinna, przekształcając się na przestrzeni lat w duży i nowoczesny zakład przetwórczy. Co zadecydo­wało o sukcesie firmy?

Prospona: O sukcesie Firmy w ostatnich 20 latach zadecydowało wiele czynników: innowacyjność – wyznaczaliśmy trendy rynkowe oraz stworzyliśmy wiele produktów, które obecnie funkcjonują na rynku, elastyczność w działaniu, jako firma rodzinna staramy się stworzyć jak najbardziej partnerskie relacje z klientami. O sukcesie Firmy decydują również ludzie - nasi doświadczeni pracownicy.

 

Wybór firmy Prospona daje przewagę nad konkurencją w postaci właściwego partnera służącego zawsze pomocą i radą. Oprócz wyjątkowej jakości komponentów producent oferuje kompleksowe szkolenia, które zapewniają klientom jak najlepsze i najefektywniejsze wykorzystanie produktów.

 

MB: Przyzwyczaili nas Państwo do szerokiego asorty­mentu. Kto jest odbiorcą i dokąd trafiają produkty z logo Prospona?

P: Obecnie posiadamy ponad 300 różnych produktów w asortymencie. Naszą bogatą ofertę kierujemy zarówno do dużych firm produkujących słodycze oraz lody, piekarni, cukierni oraz klientów detalicznych. Nasze produkty można kupić również w sieciach handlowych. Firma Prospona sprzedaje również swoje wyroby na ponad 20 rynkach zagranicznych.

MB: Starają się Państwo dopasować swoją ofertę produktową do zmieniających się potrzeb rynku… Jakie znaczenie ma indywidualne podejście do klien­ta?

P: Ogromne! Nie ukrywamy, że szczególnie cenna jest współpraca z cukiernikami, którzy – jak wiadomo – często szukają rozwiązań, które udoskonalą ich wyroby lub pozwolą zrealizować pomysły. Ich doświadczenie w połączeniu z krea­tywnością i wiedzą kadry pozwala stworzyć produkty, bez których trudno wyobrazić sobie pracę w dzisiejszej cukierni. Odbiorca przemysłowy też potrzebuje produktu dopasowane­go do siebie, co wymaga od nas indywidualnego podejścia
i bezpośredniego kontaktu. Nasi technolodzy i specjaliści z dzie­dziny marketingu oraz handlu ściśle współpracują z każdym klientem. Ta wzajemna współpraca procentuje doskonaleniem asortymentu lub tworzeniem czegoś zupełnie nowego.

MB: Produkty z logo Prospona są doceniane przez specjalistów i często wyróżniane w konkursie AGRO POLSKA. W internetowych plebiscytach Mistrza Bran­ży również nie schodzą Państwo z pierwszych miejsc. Czym wyróżniają się Państwa produkty?

P: Cieszy nas fakt, że jury konkursu AGRO POLSKA, jak i czytelnicy Mistrza Branży doceniają niepowtarzalne walory smakowe i wysoką jakość naszych produktów. Pracujemy na to od ponad 20 lat. Kto nas zna, wie, że surowce stosowane w produkcji prawie w każdym przypadku pochodzą z terenów uznanych za ekolo­giczne. Ale nie było by tego wszystkiego bez zaangażowania wszystkich naszych pracowników.

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji