...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Skorzystaj z bezpłatnego audytu innowacji

Prowadzisz mikro, małą lub średnią firmę z branży piekarniczej, cukierniczej czy lodziarskiej? Wiesz, że w Twojej firmie jest potencjał, ale nie wiesz, jak go wydobyć? Skorzystaj z bezpłatnego "audytu innowacyjności".

Z bezpłatnej usługi audytu innowacjimogą skorzystać mikro, małe i średnie firmy zainteresowane wprowadzeniem nowych rozwiązań, ulepszeń technologicznych, a także innowacyjnym zarządzaniem zmianami, ryzykiem, pomysłami oraz zespołami. Projekt prowadzą Park Naukowo-Technologiczny "TECHMOPARK GLIWIECE" oraz InQbator Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji UAM.

W wyniku przeprowadzonego audytu przedsiębiorca otrzymuje pełny raport zawierający rekomendacje wykorzystania potencjału firmy w badanych obszarach. Ponadto przedstawia obraz bieżącej sytuacji firmy widziany z zewnętrznej perspektywy. Z audytu innowacji bezpłatnie skorzysta 321 przedsiębiorstw z całej Polski, z czego ponad 220 zostało już zrealizowanych.

Aby skorzystać z audytu, należy zarejestrować się na www.audytinnowacji.pl lub skontaktować się z konsultantem: Natalia Marek, tel. 885 885 664, e-mail: natalia.marek@technopark.gliwice.pl

Spotkanie w sprawie audytu

20 czerwca br. we Wrocławiu odbędzie się spotkanie poświęcone audytom oraz korzyściom wynikającym ze współpracy z parkami naukowo-technologicznymi. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy kontaktować się z Izabellą Wojno: izabella.wojno@f5.pl

Więcej informacji na www.audytinnowacji.pl

Bieżące wydanie czasopisma

W tym wydaniu kładziemy szczególny nacisk na szkolenia i kursy branżowe, które mają o wiele większą rolę do spełnienia, niż tylko nabycie przez kursanta nowych umiejętności. Do tego wywiad z Tomaszem Szypułą.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać
  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>


  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji