...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Słodki początek roku szkolnego z Wedlem!

Wraz z nadejściem roku szkolnego, pojawią się nowe wyzwania. Przed uczniami pracowity okres, ale nawet w takich chwilach warto pozwolić sobie na odrobinę przyjemności. Wedel znalazł sposób na słodki i przyjemny początek roku szkolnego i przygotował serię czekoladowych propozycji, które z pewnością umilą ten intensywny czas.

Każdy moment jest dobry na chwilę słodkiej przyjemności – zarówno w trakcie przerwy między lekcjami, podczas spotkań z przyjaciółmi, zawsze wtedy, gdy przyjdzie ochota na coś pysznego.

CzekoWafel, 38g i 50 g, Cena: ok. 1,00 zł /ok. 2,00 zł

 

W roli słodkiej przekąski doskonale sprawdzi się CzekoWafel – przekładany gęstym, orzechowym nadzieniem delikatny wafel, oblany oryginalną wedlowską czekoladą deserową. Jego unikalny smak sprawia, że wprost nie sposób mu się oprzeć, dlatego zawsze warto mieć go przy sobie i dać się ponieść czekoladowej intensywności!

W tym roku szkolnym chwile przyjemności będą miały smak Pierrota i Bajecznego. Te dwa znakomite wedlowskie smakołyki znane przede wszystkim jako batony i cukierki, od niedawna dostępne są również jako czekolady i praliny. Dzięki temu mamy jeszcze więcej powodów, by pozwolić sobie na słodką przyjemność; zarówno w szkole, po lekcjach, jak i w czasie wolnym.

Bombonierki Pierrot i Bajeczny, 119 g, Cena: ok. 10,00 zł

Bajeczny, 280 g, Cena: ok. 9,00 zł

Pierrot, 280 g, Cena: ok. 9,00 zł

 

 

Niektórzy wciąż nie mogą się zdecydować, który z tej dwójki smakuje im bardziej: czy Pierrot o pysznym nadzieniu z kawałkami orzechów ziemnych, oblany mleczną czekoladą; czy może Bajeczny, który kusi kremowym orzechowym nadzieniem, wzbogaconym kawałkami wafelków i orzechów. Warto sięgnąć po jedną z wedlowskich propozycji i cieszyć się ulubionymi smakami pod różnymi postaciami!


Gdy podczas wytchnienia od nauki, przychodzi ochota na chwilę słodkiego zapomnienia, warto skusić się na delikatne i rozpływające się w ustach pianki Ptasie Mleczko® Śmietankowe, które niezmiennie cieszą podniebienia intensywnym smakiem wedlowskiej, mocnomlecznej czekolady.

Ptasie Mleczko® Śmietankowe, 380 g, Cena: 11,90 zł

 

Ptasie Mleczko® jest jak kawałeczek nieba, który każdy może mieć dla siebie, kiedy tylko ma na to ochotę.

Pomimo że rok szkolny to przede wszystkim czas intensywnej pracy i zdyscyplinowania, nie zapominajmy o przerwach na chwile słodkiej przyjemności. Warto od czasu do czasu odłożyć długopis, zamknąć podręcznik i pozwolić sobie na kilka kęsów czekoladowego zapomnienia.

Bieżące wydanie czasopisma

Czy absolwenci szkół gastronomicznych mają dobry start? Jak wykonać tort na 600 osób w 1-osobowej pracowni? Czy przekształcenie swojej działalności w spółkę dziś się opłaca? Czym różni się szarlotka od jabłecznika?

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji