...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Witaj, szkoło - rusza konkurs Mistrza Branży

Pomysłowa kanapka, zdrowy batonik, tradycyjna drożdżówka, a może apetyczna muffinka? Stwórz swój autorski pomysł dedykowany powrotowi dzieci do szkoły i zgarnij atrakcyjne nagrody!

Już niebawem początek kolejnego roku szkolnego. W tornistrze nie może zabraknąć piórnika, podręczników, ale też i śniadaniówki. Co się w niej powinno znaleźć? Czekamy na Wasze kreatywne pomysły w ramach naszego kolejnego konkursu "Witaj, szkoło"! Nie zamykamy się jedynie na propozycje kanapkowe, pomyślcie też o ciekawych drożdżówkachach, muffinkach, batonikach. Czekamy na zgłoszenia zarówno pasjonatów, uczniów szkół branżowych jak i profesjonalistów. Jury oceni Waszą kreatywność, ale też złożoność receptury, aspekty funkcjonalne, bo w końcu jedzenie w szkole nie tylko ma smakować, ale pomagać w myśleniu! 

Konkurs: Witaj szkoło!

 

 

 

Termin trwania konkursu:  17.08 do 20.09

Zasady konkursu:  

1 krok: Wykonaj, upiecz, udekoruj produkt, który  można zabrać do szkoły i zjeść na drugie śniadanie  (np., mufinka, drożdżówki, batoniki )

2 krok: umieść zdjęcie swojej pracy pod konkursowym postem na Facebooku MB >>> KLIK!

3 krok: Zbieraj lajki pod swoim zdjęciem - autor zdjęcia z największą liczbą polubień otrzyma specjalną nagrodę! 

4 krok: Wyślij recepturę na adres redakcja@mistrzbranzy.pl

Organizator konkursu: Redakcja Mistrza Branży

Partner konkursu:  BMC POLSKA 

Nagrody: Na uczestnikow czekają liczne i atrakcyjne nagrody. Nagrodzeni zostaną laureaci 3 pierwszych miejsc, ale organizator przewiduje też wyróżnienia. Nagroda specjalna czeka także na uatora pracy z największą liczbą polubień pod postem konkursowym. Czekają na Was: 

 • voucher na szkolenie o wartości 1300 zł w Miedzynarosowej Szkole Sztuki Kulinarnej Ashanti (I miejsce)  oraz trzy vouchery o wartości 200 zł na szkolenia z platformy VOD Ashanti 

 • Profesjonalne szablony do dekoracji ciasta na pieczywo wytworzone z grubej miękkiej folii, wielokrotnego użytku ufundowane przez  www.LovelyStencils.com   (dla 3 laureatów i 2 wyróżnionych)

 • 50 kg mąki ufundowały Młyny Zbożowe Żabczyńscy (Tota.pl)

 • Trzy zestawy czekoladek firmy Chocolate Hills (dla 3 laureatów)

 • Gadżety cukiernicze Credin Polska 

 • Vouchery  na zestaw kolorowych podkładów pod torty artystyczne od Podkladycukiernicze.pl  (dla 3 laureatów i 2 wyróżnionych)   

Prace oceni ekpserckie jury, zwracajac uwagę zarówno na apsket wizualny (w tym sama aranżacja zdjęcia) jak też czystą etykietę, kreatywnośc i zgodność z tematem. 

 

 

Zapraszamy do udziału! 

Szczegółowy regulamin znajdziecie na facebooku w naszym wydarzeniu lub możecie pobrać pod tym artykułem. 

Sponsorzy:

 

Bieżące wydanie czasopisma

Czy można się doktoryzować z słodkości? Jak smakują czekoladki prosto z lodówki? W co warto zainwestować w piekarni i cukierni? Jakie zioła włączyć w swoją produkcję?

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji