dodano , Redakcja PS

Zaproszenie na targi żywności naturalnej i ekologicznej

Od 13 do 15 października 2017 r. w Łodzi odbędą się X Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz VI Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO.

NATURA FOOD i beECO to imprezy o ugruntowanej pozycji, które na stałe wpisały się w kalendarz imprez wystawienniczych, dedykowanych branży produktów ekologicznych i naturalnych. Tegoroczna edycja to blisko 350 wystawców z Polski, Czech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, Litwy, Białorusi, Szwecji czy Ukrainy oraz interesujący program wydarzeń towarzyszących: VI Akademia Biokuriera, IV Forum EKObranży, BIObiznes Forum, 2. Ogólnopolskie Spotkanie Blogerów Kulinarnych i 2. Forum Alergii oraz pokazy kulinarne w strefie „Chwyć byka za rogi”, konkursy, bezpłatne badania i konsultacje
z ekspertami, a nawet pokazy makijażu.

Bieżące wydanie czasopisma

W nowym Panie nadają tonu. Monika Walecka odczarowuje stereotyp piekarza, Madame Caramel przewodzi po kulinarnych zakątkach Paryża, a sensorka Renata Januszewska odkrywa smakowe niuanse w czekoladzie. Pań nie brakuje w nowym dziale Rzemiosło Przyszłości, jednak mamy też zacne grono Panów. Sprawdź, kto i co się za tym kryje.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji