...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Administrator

Agenda WorldFood Poland

Ponad 40 debat i prelekcji poświęconych branży FMCG i rynkowi suplementów diety! W ramach tegorocznej edycji WorldFood Poland organizatorzy przygotowali bogaty, merytoryczny i kompleksowy program merytoryczny, który skierowany jest do przedsiębiorców oraz wszystkich związanych są z branżą.

WorldFood Poland to jedno z największych wydarzeń branżowych na rynku spożywczym w Polsce. Targi odbywają się regularnie od 2014 roku i skupiają wystawców z różnych dziedzin przemysłu spożywczego, suplementów diety oraz sprzętu, technologii oraz rozwiązań dla branży. W ramach tegorocznej edycji WorldFood Poland organizatorzy przygotowali bogaty, merytoryczny i kompleksowy program merytoryczny, który skierowany jest do przedsiębiorców oraz wszystkich związanych są z branżą. W ramach programu merytorycznego zaplanowano szereg ciekawych prelekcji oraz paneli dyskusyjnych. Tematyka wystąpień będzie obejmować między innymi zagadnienia związane z prowadzeniem biznesu w trudnych czasach, skutecznym brandingiem i packagingiem, trendach na rynku żywności w Polsce i na świecie, perspektywami rozwoju rynku alternatywnych źródeł białka jak również o znaczeniu polskich marek i możliwościach ekspansji na nowe rynki oraz o nowych technologiach , które pozwolą na ograniczenie marnotrawstwa w łańcuchach dostaw.

Zamienniki produktów odzwierzęcych - debaty i wykłady o roślinnych zamiennikach, owadach oraz mięsie komórkowym
Oprócz specjalnego sektora w którym wystawi się aż 26 firm z roślinnymi zamiennikami mięsa i nabiału odbędzie się również dedykowany blok konferencji. Będziemy dyskutować na temat perspektyw rynku zamienników, mięsie komórkowym w kontekście rozwoju dla branży mięsnej, owadach jako alternatywnym źródle białka. W debatach i prelekcjach wezmą udział eksperci z tej branży między innymi: Proveg Polska, RoślinnieJemy, CMR, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Labfarm czy Divaks z Litwy.Merytorycznie o rynku suplementów diety i żywności funkcjonalnej
W ramach WorldFood Poland odbędą się również konferencje dedykowane branży suplementów diety i żywności funkcjonalnej w sektorze NutraFood. Już 18 kwietnia we współpracy z Krajową Radą Suplementów Diety i Odżywek zaprezentowany zostanie Panel Jakość i bezpieczeństwo suplementów diety w którym zostaną poruszone m.in. zagadnienia związane z bezpieczeństwem i jakością w łańcuchu produkcji i dystrybucji suplementów diety oraz bezpieczeństwem innowacyjnych składników. Dodatkowo dowiemy się więcej o reklamie środków spożywczych, w tym suplementów diety w Internecie, np. w mediach społecznościowych, czyli jak skonstruować przekaz, żeby nie narażać się na sankcje, jak komunikować o bezpieczeństwie produktów. Zaś 19 kwietnia wraz z PK Components zorganizowana zostanie kolejna edycja Konferencji Spring Agenda, podczas której poruszone zostaną zagadnienia regulacji prawnych dotyczących branży suplementów diety, oznaczeń oraz oświadczeń środowiskowych i zdrowotnych ale również kwestie dotyczące zespołów, wypalenia zawodowego oraz dobrostanu w miejscu pracy.

Jak ograniczyć marnotrawstwo żywności? Cykl prelekcji o logistyce i łańcuchu dostaw.
W ramach sektora ColdChain Poland, który jest częścią WorldFood Poland odbędą się też prelekcje dotyczące logistyki zrównoważonego łańcucha chłodniczego, nowych technologii w logistyce, które mogą przyczynić się do ograniczenia marnotrawstwa oraz usprawnienia procesu zarządzania placem i jego oddziaływaniu na wydajność firmy, środowisko oraz dobre samopoczucie pracowników i kierowców.

Dołącz do specjalistów z całego świata
Wśród zaproszonych prelegentów znajdą się doświadczeni specjaliści z Polski oraz zagranicy, którzy podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z uczestnikami konferencji. Program merytoryczny WorldFood Poland to doskonała okazja do zdobycia nowych umiejętności, zwiększenia swojej wiedzy oraz poznania najnowszych trendów w branży spożywczej, suplementów diety i żywności funkcjonalnej oraz logistyki i chłodniczego łańcucha dostaw.

Szczegółowy program merytoryczny: http://bit.ly/3lLqMQL

Udział we wszystkich konferencjach jest bezpłatny dla zarejestrowanych uczestników targów WorldFood Poland. Formularz rejestracyjny: http://bit.ly/3ZvvKPu

www.worldfood.pl

 

Bieżące wydanie czasopisma

Dlaczego i jak warto fotografować jedzenie? Czy istnieje idealny roślinny zamiennik jaja kurzego? Jaka kawa sprzedaje się najlepiej w cukierni?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji