...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , cukieteria.pl, materiał promocyjny

Cukieteria.pl - dostawca dla branży cukierniczej, lodziarskiej, horeca

Hurtownia cukiernicza - bogaty asortyment sprawdzonych produktów i marek. Zamawiaj online!

Jesteśmy sklepem dla dwóch typów klientów. Większość naszego asortymentu stanowią produkty skierowane do profesjonalistów, ze względu jednak na bardzo duże zainteresowanie cukiernictwem przez osoby będące pasjonatami, dostarczamy również pro­dukty w mniejszych pojemnościach i opakowaniach. Dzięki temu nasz asortyment odpowiada ocze­kiwaniom współpracy B2B i B2C. 

 

Stali klienci mogą liczyć na rabaty lojalnościowe oraz promocje kierowane w komunikacji bezpośredniej. Sprzedaż, chyba jak wszędzie, uzależniona jest od sezonu, na chwilę obecną jest to przede wszystkim asortyment do produkcji lodów: bazy, pasty, koncentraty. Przy czym należy podkreślić, że będąc częścią Sempre Group, firmy od lat bardzo mocno osadzonej w branży lodziarskiej, będącej wyłącznym dystrybutorem włoskich marek, takich jak Pernigotti i Babbi, dajemy naszym klientom możliwość brania udziału w płatnych i bezpłatnych szkoleniach organizowanych kilka razy do roku w naszej akademii – Warsaw Academy of Pastry Arts. Wraz ze sprzedażą produktów idzie wiedza i wsparcie technolo­giczne, jakie mamy w postaci szkoleniowców w firmie. Produk­tami sprzedającymi się doskonale przez cały rok są czekolady, a mamy ich naprawdę bardzo dużo: od top premium (Carma, Valrhona, Cacao Barry, Barry Callebaut i Lubeca), czekolady z maltitolem, bez laktozy, bio – chyba każdy klient znajdzie u nas coś dla siebie.

W odpowiedzi na stale zmieniające się nawyki i potrzeby żywie­niowe konsumentów utworzyliśmy ostatnio dwie nowe kategorie produktów, po to by łatwiej było znaleźć je w jednym miejscu. Są to produkty niezawierające sacharozy oraz przeznaczone dla wegan. Oczywiście oprócz surowców bardzo dużym powodze­niem cieszą się formy silikonowe Silikomart i Pavoni do mono-porcji i tortów. Przeciętnie raz w miesiącu pojawiają się nowości. Muszę jeszcze wspomnieć o formach do czekolad. Chyba żadna firma w Polsce nie ma od ręki dostępnej takiej ilości form z Cho­colate Word i Brunnera. A co najważniejsze, wszystko, co mamy w sklepie internetowym, można obejrzeć i kupić również w sklepie stacjonarnym Sempre Group.

Od dłuższego czasu zauważamy zdecydowanie więcej klientów biznesowych, którzy dokonują u nas zakupów. Myślę, że spowo­dowane jest to przede wszystkim dużą dostępnością asortymen­tu i utrzymaniem ciągłych dostaw. Składanie zamówień online jest też bardzo wygodne. Można to zrobić wszędzie i o każdej porze, wystarczy dostęp do internetu. Ze swojej strony staramy się realizować wysyłki możliwie najszybciej, zazwyczaj w ciągu 24 h. Osoby z działu realizacji zamówień często są w kontakcie z klientami, doradzając lub odpowiadając na specjalne życzenia i prośby. Najlepszym potwierdzeniem oceny są gwiazdki przyzna­wane w oparciu o opinie, dające 98% satysfakcji zadowolonych klientów sklepu.

Gdybym miała podsumować, co nas wyróżnia na tle innych skle­pów, to z pewnością na pierwszym miejscu są ludzie, cały zespół, który jest zaangażowany w pracę, podchodzi do niej z największą starannością. Dbamy o szybkie wprowadzanie nowych produktów na sklep oraz o dokładne, merytoryczne opisy i zdjęcia, obsłu­gę zamówień, kontakty z klientami, proces pakowania i wysyłki. Każda z tych osób daje z siebie wszystko, angażuje się na 100%, dlatego od wielu lat stanowimy zgrany team, stojący frontem do klientów w odpowiedzi na indywidualne oczekiwania.

Joanna Olszewska

 

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji