...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Deser lodowy na żądanie

Wyobraź sobie gorący dzień, kiedy masz nieprawdopodobną ochotę na lody, a droga do sklepu albo za daleka, albo za gorąco, by się ruszyć. I wtedy prosto pod Twój dom podjeżdża ciężarówka z lodami dokładnie takimi, jakie chciałbyś zjeść. Nierealne? W New Jersey już działa.

Scream Truck to różowa, neonowa ciężarówka z lodami. Właścicielem konceptu jest Eric Murphy. Jak sam opowiada, do założenia firmy zainspirowała go tradycyjna, rozklekotana ciężarówka z lodami, jaką pamiętał z dzieciństwa, która jeździła po mieście, wygrywając dziwne melodyjki z głośnika. Kiedy myślał o swojej wersji, zadał sobie dwa pytania: jak można zrobić to lepiej (bo lody, które pamięta, były naprawdę złej jakości i wyglądały niezbyt zachęcająco) oraz jak stworzyć lepszy system powiadamiania o przyjeździe niż denerwujące dźwięki. Wówczas wpadł na pomysł, że ludzie na co dzień wysyłają mnóstwo sms-ów i na tym mogłaby opierać się komunikacja.

 


Każdy może zarejestrować się na stronie internetowej. Zarejestrowani użytkownicy otrzymują smsy, gdy ciężarówka ma się pojawić w ich okolicy danego dnia. Wówczas mogą odpowiedzieć z prośbą o zatrzymanie się przy ich domu. Można wcześniej złożyć zamówienie online na ulubione lody i dokonać przedpłaty, by zamówienie było przygotowane w momencie podjazdu ciężarówki.

 


Scream Truck objeżdża miasta na terenie New Jersey, m.in. Westfield, Scotch Plains, Fanwood, Cranford, New Providence, Berkeley Heights i Bridgewater. Na bieżąco są dodawane nowe trasy. Gdy Murphy tworzył koncept w 2020 roku, opublikował post na Facebooku. Pierwsze 500 osób zarejestrowało się w ciągu 24 godzin. Obecnie Scream Truck ma 22 000 zarejestrowanych gospodarstw domowych i odwiedza regularnie ponad 20 miast. Nowe zgłoszenia wpływają codziennie, około 30-40% z nich znajduje się jeszcze poza stałymi trasami ciężarówki. To pozwala właścicielowi ocenić, jakie lokalizacje należy dodać w najbliższej przyszłości i jak tworzyć najlepsze, efektywnie zbudowane trasy.

 


Z menu foodtrucka można wybrać gotowe desery lodowe lub skomponować własny z wybranymi dodatkami. Są w nim również propozycje wegańskie, a oprócz lodów można skusić się na shake’i.

ESS

źródło: KLIK!

Bieżące wydanie czasopisma

Dlaczego i jak warto fotografować jedzenie? Czy istnieje idealny roślinny zamiennik jaja kurzego? Jaka kawa sprzedaje się najlepiej w cukierni?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji