...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Hitachi Capital, materiał promocyjny

Flex Lease – odpowiedź na zmieniający się rynek

W związku z epidemią koronawirusa świat stanął przed nowymi wyzwaniami. Rozwój gospodarczy wielu państw znacznie zwolnił, drastycznie spadły też wartości giełdowych spółek. Kurz powoli opada, sytuacja powszednieje, wszyscy musimy odnaleźć się w tej postpandemicznej rzeczywistości. Co dalej?

Jak branże zareagują na nowe realia? Scenariuszy jest wiele, te pesymistyczne niestety przeważają. Wszyscy już wiemy, że świat nie będzie wyglądał tak jak wcześniej. Musimy podejmować właściwe decyzje biznesowe, szybko analizować sytuację, aby pomóc naszym pracownikom, dostawcom i partnerom. Zaczynamy wspólnie tworzyć nową rzeczywistość, aby odpowiedzieć na potrzeby rynku.

 

Obostrzenia wprowadzone w związku z ogłoszeniem pandemii uderzyły przede wszystkim we właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw. Wstrzymane zostały decyzje dotyczące długoterminowych inwestycji, co z punktu widzenia przedsiębiorców jest zrozumiałe. Hitachi Capital Polska stara się dopasować swoją ofertę do obecnej sytuacji. Nasz core biznes stanowią finansowanie i obsługa nowych samochodów (zakup + zapewnienie usług dodatkowych: ubezpieczenie, assistance, pojazd zastępczy, serwisowanie, opony i ich wymiana, naprawy bieżące, obsługa szkód), natomiast nowe realia rynku skłoniły nas do uelastycznienia oferty. Dlatego proponujemy naszym klientom samochody używane pokontraktowe lub demo na wynajem 12-miesięczny, wcześniej przeznaczone tylko do sprzedaży.

Naszą odpowiedzią na kilkuletnie zobowiązania finansowe firm jest Flex Lease, program, który sprawdzi się zarówno jako uzupełnienie obecnej floty, ale może być też początkiem owocnej współpracy bez długoterminowych zobowiązań. Zapewniamy rozwiązanie pozwalające dopasować pojazdy do możliwości i potrzeb każdego biznesu. Opiera się ono na wynajmie samochodów używanych w bardzo dobrym stanie na krótkoterminowe (12-miesięczne) kontrakty, z możliwością wcześniejszego zwrotu. W programie pojawiają się również auta nowe, niedawno zasililiśmy naszą flotę w pojazdy użytkowe MAN TGE z zabudową kontenerową oraz do przewożenia ładunku w kontrolowanej temperaturze (od 0°C do -20°C). Są one dostępne od ręki z pełną obsługą serwisową.

 

Jeśli masz więcej zleceń, ale brakuje ci samochodów albo nie chcesz wiązać się długoterminowym kontraktem, ta propozycja jest dla ciebie! Zapewniamy rozwiązanie, które pozwoli dopasować pojazdy do możliwości i potrzeb twojego biznesu. Flex Lease to program oparty na samochodach nowych i sprawdzonych używanych, ubezpieczonych i z pełną obsługą serwisową.

Już dziś gwarantujemy ci elastyczność w zakresie atrakcyjnych warunków współpracy:
• szybko otrzymasz wycenę,
• zyskujesz dostęp do parku dobrze wyposażonych pojazdów,
• wraz z samochodem otrzymujesz ubezpieczenie i pełny pakiet serwisowy,
• nie musisz zobowiązywać się na długo, to jedynie 12 miesięcy,
• możesz wcześniej zwrócić samochód bez dodatkowych kosztów,
• możesz łatwo przedłużyć wynajem lub zamówić nowe samochody.

Flex Lease to odpowiedź na zmieniające się czasy. To rozwiązanie dla twojego biznesu. Nie zastanawiaj się, sprawdź swoje możliwości w Flex Lease!

Skontaktuj się z nami!
Joanna Siek, tel. +48 22 278 70 26

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji