...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Frubox, materiał promocyjny

Frubox - zdrowie i wygoda

Żadnych dodatków, zero cukru czy konserwantów - tylko owoce w formie 100% przecieru w wygodnym opakowaniu. Produkty Frubox znajdują zastosowanie w lodziarniach, cukierniach, fit-barach oraz firmach cateringnowych, wszędzie tam gdzie naturalny skład ma bardzo duże znaczenie. UWAGA: 3% rabat na każde zamówienie!

Jesteśmy grupą pasjonatów zdrowej i naturalnej żywności, dlatego z zaangażowaniem wciąż szukamy egzotycznych owoców niespotykanych dotąd na rynku. - Już w tej chwili posiadamy w ciągłej sprzedaży kilkadziesiąt egzotycznych smaków, jak np. graviola, guava czy granat, a wciąż rozszerzamy asortyment. - mówi Damian Jędrzejczak, właściciel firmy.

 


Promocja: 3% rabat na każde zamówienie złóżone w miesiącu kwietniu z kodem: fru2022

Prosimy o wysyłanie na adres:  ZAMOWIENIA@FRUBOX.PLPrzeciery Frubox pakowane są w wygodne kartony o pojemności 3 kilogramów, które pozwalają na przechowywanie ich w temperaturze pokojowej. Pojawienie się w branży produktów Frubox to z pewnością dobra wiadomość dla wszystkich, którzy przywiązują wagę do naturalności i jakości składników. Jeśli stawiasz na jakość i smak - Frubox jest dla Ciebie!

Katalog smaków >>

Zapraszamy do współpracy!  

T: 501 820 327  |  M: biuro@frubox.pl

Mapa smaków >>

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Dlaczego i jak warto fotografować jedzenie? Czy istnieje idealny roślinny zamiennik jaja kurzego? Jaka kawa sprzedaje się najlepiej w cukierni?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji