...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Semix Sp.z o.o., materiał promocyjny

IV Forum Piekarzy i Cukierników już za nami

29-30 maja 2019 r. w Jaroszewie k. Żnina odbyła się już IV edycja Forum dla Piekarzy i Cukierników organizowana wspólnie przez firmy Semix Sp. z o.o. i Mech-Masz Sp. z o.o. Tegoroczna realizowana była pod hasłem „Tradycja i Nowoczesność”.

Licznie przybyli goście z całej Polski mogli zobaczyć i zapoznać się z działaniem oraz obsługą różnych urządzeń firmy Mech-Masz. Prezentowane były miesiarki, które można było zobaczyć w trakcie pracy. W centrum zainteresowania znalazły się również zaparzacze mąki, linie do chleba czy piec ceramiczno-rurkowy oraz wiele innych maszyn i urządzeń znajdujących zastosowanie w piekarniach i cukierniach.

Semix Sp. z o.o. tradycyjne zaprezentował swoje sztandarowe produkty, jakimi są nadzienia makowe, mieszanki do pączków czy mieszanki chlebowe. Po raz pierwszy przedstawiono nową mieszankę do pieczywa Omega 3, która od razu zdobyła zainteresowanie. Dzięki jej użyciu uzyskujemy pieczywo o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych i błonnika, które przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu w organizmie człowieka.

 

Wszyscy uczestnicy warsztatów zgodnie twierdzili że tego typu spotkania należy powtarzać, gdyż są one źródłem informacji o nowych technologiach, produktach i ich zastosowaniu. Sprzyjają wymianie doświadczeń, pozwalają na zawiązanie nowych znajomości i współpracy.

W trakcie imprezy równocześnie prezentowały swoje produkty: Młyny Szczepanki Sp. z o.o., Comprital Polska, ZPT Kruszwica SA, Zakłady Mleczarskie FigAnd S.j. , Reypol s.j., Master Cook Sp. z o.o., Sk. K., Hadepol Sp. z o.o., X - mart Group Sp. z o.o. Klienci i goście mogli spotkać się, porozmawiać z przedstawicielami tych producentów i zapoznać się z ich produktami.
IV edycję Forum Piekarzy i Cukierników zamknęła wspólna zabawa w pięknie położonym pałacu w Młodocinie, obfitująca w wiele atrakcji w klimacie kasyn i iluzji.

Firmy Semix i Mech-Masz, jako główny organizator spotkania, pragną serdecznie podziękować wszystkim wystawcom, którzy przyczynili się do powstania przedsięwzięcia, oraz przybyłym gościom za świetną atmosferę w trakcie całej imprezy. Zapraszamy za rok. Do zobaczenia!

Bieżące wydanie czasopisma

Poznaj sezonowe trendy tortowe oraz receptury lodziarskie finalistów Gelato Poland, przekonaj się jak ważne jest śniadanie w piekarni...

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji