...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Jesień z nowym smakiem „Ptasiego mleczka” Wedla!

Kultowa pianka w czekoladzie ponownie w nowej odsłonie. Jesienią konsumenci będą mogli spróbować ją w smaku musu kakaowego.

Jesienią w sprzedaży pojawi się nowy rodzaj „Ptasiego mleczka” marki „Wedel”. Tym razem będzie ono o smaku musu kakaowego. Kiedyś marka „Wedel” miała trzy klasyczne smaki kultowych pianek: waniliowy, cytrynowy i czekoladowy. Potem gama smaków powiększała się. W marcu tego roku pojawiła się ciekawa propozycja smakowa ptasiego mleczka. Mianowicie lekkie, waniliowe pianki zostały oblane mocno gorzką czekoladą o zawartości aż 80% kakao. Do tej pory kuwerturę czekoladową stanowiła czekolada deserowa, później mleczna i biała. Tym razem postawiono na mocny akcent czekoladowy. I to był strzał w dziesiątkę!

 

 

Słodycz pianki została przełamana goryczą  czekolady z wysokim procentem kakao. Ten typ czekolady jest zarezerwowany dla koneserów. Przeciętny konsument uznaje czekolady z 80% kakao lub więcej za zbyt intensywne. Jednak tu ten typ czekolady połączony z waniliową pianką okazał się znakomitym i zdrowszym rozwiązaniem. Ptasie mleczko o smaku musu kakaowego jest oblane tradycyjną, deserową czekoladą wedlowską. A sprzedawane będzie w pudełku, którego kolory jednoznacznie kojarzą się z jesienią i z przytulnymi jesiennymi wieczorami, które można będzie spędzić próbując nowy smak. 

zdjęcie: materiały prasowe

Bieżące wydanie czasopisma

W tym wydaniu kładziemy szczególny nacisk na szkolenia i kursy branżowe, które mają o wiele większą rolę do spełnienia, niż tylko nabycie przez kursanta nowych umiejętności. Do tego wywiad z Tomaszem Szypułą.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać
  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>


  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji