...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Łączy nas chleb – Festiwal Miast Partnerskich po raz czwarty

8 i 9 czerwca 2024 r. w Katowicach odbędzie się już czwarta edycja Festiwalu Miast Partnerskich. Tym razem, oprócz chleba, tematyką wiodącą będą również owoce i ziarna w tradycji różnych narodów. To wielokulturowe wydarzenie organizowane w Parku Zadole adresowane jest do sympatyków dobrego rzemieślniczego jedzenia.

W programie festiwalu znalazły się prezentacje miast partnerskich, degustacje produktów regionalnych z możliwością ich zakupu, panele dyskusyjne z udziałem przedstawicieli placówek dyplomatycznych, ludzi kultury, nauki i religii, społeczników, warsztaty branży gastronomicznej, żywa biblioteka oraz animacje dla dzieci prowadzone przez Teatr Trip. Wśród mieszkańców, którzy w niedzielę 9 czerwca przyniosą na stoisko Miasta Katowice własny wypiek lub przetwór, z przeznaczeniem na cele charytatywne, rozdysponujemy 50 kg mąki chlebowej prosto z młyna i pamiątkowe gadżety festiwalu, m.in. woreczki na chleb czy fartuchy kuchenne. 

 

 

Na scenie amfiteatru Zadole przy ulicy Wczasowej będzie można posłuchać duetu Patryk Filipowicz (gitary) i Paweł Synowiec (instrumenty perkusyjne), Masovian Mantra w składzie: Michał Barański – gitara basowa, kontrabas, indyjska perkusja wokalna, Shachar Elnatan – gitara, śpiew, Michał Tokaj – instrumenty klawiszowe, Łukasz Żyta – perkusja, Kacper Malisz – skrzypce i Olga Stopińska – śpiew, Mariji Ivanitskiej oraz na zakończenie gwiazdy niespodzianki. Zwieńczeniem festiwalu będzie występ gwiazdy, Krystyny Prońko.

Szczegółowy program jest dostępny na stronie miasta Katowice >>>  PROGRAM FESTIWALU 

 

 

 

Warto przypomnieć, że w 2023 r. podczas XXIX Wielkiej Gali Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach za Festiwal miast partnerskich Łączy nas chleb Miasto Katowice otrzymało prestiżową nagrodę „Marka-Śląskie” w kategorii kultura. 

Wydarzenie odbywa się w przestrzeni otwarte w katowickim Amfiteatrze Park Zadole. Wstęp wolny.

Festiwal Łączy nas Chleb >>> KLIK!


Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji