...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Licencja na wegańskie pączki

Mihiderka, rodzinna firma ze Śląska mająca sieć wegańskich lokali na Śląsku i w Krakowie, skierowała ofertę licencji na swoje roślinne pączki do cukierni, piekarni i sklepów. Jest już pierwszy partner.

Sieć proponuje swoją licencję piekarniom, cukierniom, pączkarniom i sklepom, które chciałyby wprowadzić u siebie alternatywną, wegańską wersję pączków. Mihiderka zapewnia audyt i szkolenie, materiały promocyjne i aktywność medialną. Warunkiem uzyskania licencji jest zapewnienie w pełni roślinnego (wegańskiego) cyklu produkcyjnego (osobny smażalnik, dedykowany sprzęt do wyrabiania ciasta lub dokładne mycie urządzeń) oraz separacja na ekspozycji. 

 


Mihiderka poinformowała na Facebooku, że ma już pierwszego licencjonowanego partnera: piekarnię Puchate Vegan Bakery z Katowic. Do tej pory smażone wegańskie pączki były dostępne w sieci lokali tylko w Tłusty Czwartek. Ich dostępność u kolejnych licencjonowanych partnerów pozwoli się nimi cieszyć cały rok. Są to pączki w 100% roślinne (bez jajek i mleka), na mące pszennej, nadziewane marmoladą przed smażeniem i posypane cukrem pudrem.

 zdjęcia: https://www.facebook.com/mihiderka 


Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji