...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Lody o smaku... radia?!

Jak smakuje radio? Z okazji 70-lecia Radia Lublin powstały jedyny w swoim rodzaju lody!

Pomysł na nietuzinkowy smak lodów powstał jako autorski projekt jednego z prezenterów rozgłośni - Marcina Puszki, który zapytał na antenie słuchaczy jak właściwie powinny smakować takie lody. Pomyślałem, że fajnie było by uczcić 70-lecie rozgłośni jakąś nietypową, unikalną akcją. Lody o smaku radia były jednym z pierwszych pomysłów, który z początku wydał mi się dość abstrakcyjny – no bo jak mogą smakować lody o smaku firmy? - powiedział w rozmowie z Wirtualnemedia.pl. 

 


Ostatecznie powstały lody o błękitnym smaku, który nawiązuje do logo rozgłośni radiowej. Ich skład jest jednak owiany tajemnicą! Czego można się w nich spodziewać? Słuchacze w swoich sugestiach mówili, że smak radi to to smak mocnej porannej kawy, inni że to słodki smak najlepszej muzyki, ale z odrobiną goryczy lub też smak miodu, bo audycje są niczym miód na serce słuchacza. iWiększość wskazywała, że radio jest tak różnorodne, iż smakuje jak truskawki z gorgonzolą i miętą. Kto miał rację? Trzeba przekonać się samemu.

 Projekt zrealizowała Cukiernia Lodziarnia Bosko. Dostępne są od 1 czerwca do końca sierpnia we wszystkich punktach cukierni. 

Źródło >>> Wirtualnemedia.pl  oraz Radio Lublin 

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji