...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Lody z łubinem wchodzą na amerykański rynek

Bezmleczne, wegańskie, bezpieczne dla alergików, ze sporą ilością białka i błonnika. Takie są lody na bazie fasoli łubinu produkowane przez Wicked Kitchen, które niedawno zadebiutowały na amerykańskim rynku.

Pierwsze cztery smaki lodów wprowadzone do sprzedaży to: waniliowe, czekoladowe, ciasteczkowe i czekoladowo-miętowe. To dość popularne smaki, poszukiwane przez konsumentów. Pojawiły się też lody na patyku z białą czekoladą i sosem z owoców jagodowych, a także rożki i batony lodowe. Do czterech podstawowych smaków lodów dołączył też nietypowy: wegański tort urodzinowy

 

 


Zapotrzebowanie na lody roślinne i bezpieczne dla alergików rośnie, a według producenta lody produkowane na bazie białka z łubinu nie mają posmaku jak inne wegańskie alternatywy. Są też bardziej kremowe. Fasola łubinu zawiera więcej białka niż ciecierzyca, groszek czy soja, ma też sporo błonnika, więc takie lody są też zgodne z prozdrowotnymi trendami na rynku żywności.

 


Produkty Wicked Kitchen były do tej pory dostępne w Wielkiej Brytanii i Finlandii. W USA pojawiły się w sieci sklepów Kroger. Kolejnym rynkiem dla lodów i innych produktów firmy będzie Azja, prawdopodobnie jeszcze w tym roku.

 


ESS

żródło >>> KLIK!

zdjęcia >>> KLIK!

 

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji