...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Lodziarnia Grycan otwarta na... Allegro!

Podczas, gdy galerie handlowe są nadal zamknięte znana sieć lodziarni otwiera się na zupełnie nowe opcje takie jak sprzedaż przez platformę Allegro. Czy to nowy trend?

Allegro to najpopularniejsza i największa platforma w Polsce do transakcji sprzedażowo-zakupowych online. Choć do tej pory kojarzona głównie ze sprzedażą przedmiotów użytkowych, otwiera się na nowe opcje takie jak... lodziarnia online. Na taki pomysł wpadł zarząd znanej sieci lodziarni Grycan, która mocno ucierpiała z powodu pandemii ze względu na to, że jej lokale umiejscowione były głównie w galeriach handlowych, obecnie odgórnie zamkniętych. Sprzedaż ich wyrobów przez internet ruszyła 10 kwietnia. 

Choć wiele polskich lodziarni przekształciło się już na sklepy online decyzja o pojawieniu się na platfomie Allegro podyktowana jest ogromną jej popularnością. Stąd, może poskutkować większym zainteresowaniem wśród konsumentów, którzy jeszcze częściej i chętniej kupują wszelkie produkty online w czasie epidemii. 

- Sieć lodziarnio-kawiarni to dzieło naszego życia, a także wielka radość i duma. Niestety, w tym trudnym czasie nie możemy gościć klientów w naszych lokalach. Dlatego otworzyliśmy lodziarnię online. Chcemy aby nasi goście mogli delektować się ulubionymi lodami, tortami lodowo-bezowymi, ciastkami oraz kawą w domowym zaciszu – mówi Elżbieta Grycan, właścicielka marki Grycan – Lody od Pokoleń.

 


Na razie z internetowej lodziarni Grycan mogą korzystać konsumenci wyłącznie na terenie aglomeracji warszawskiej. W ofercie, m.in. lody (dostępne w pojemnikach 500 i 1100 ml), torty bezowo-lodowe, ciasta i kawa. Dostawy są realizowane w godzinach między 10.00 a 16.00 i tylko w wybrane dni. Minimalna kwota zamówienia wynosi 50 zł, a przy zakupach za co najmniej 100 zł dostawa jest bezpłatna. W przeciwnym wypadku kosztuje 25 zł. To znacznie więcej, niż, na przykład, przy zamówieniach przez inną znaną platformę Uber Eats, gdzie klient musi dopłacić zawsze taką samą kwotę za usługę, tj. 7,99 zł. Wiele lodziarni - ze względu na opłaty - decyduje się na dowóz we własnym zakresie oraz tworzenie własnych sklepów internetowych. Które z rozwiązań okaże się najskuteczniejsze? Z całą pewnością czas pokaże. A wszystkie te działania pokazują już, że po chwilowym zastoju i szoku lodziarnie nie poddają się i starają działać w czasie epidemii mimo wszystko. 

Bieżące wydanie czasopisma

Czy AI stworzy lepszy smak, niż człowiek? Jak wypadł tegoroczny sezon lodziarski? Z czym najlepiej łączyć pistacje? Które aplikacje pomogą uniknąć strat w sprzedaży? To i wiele innych tematów w tym numerze

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji