...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Najlepsza restauracja w Polsce!

Niedawno rozstrzygnięty konkurs na Najlepszą Restaurację na Świecie w 2022 roku (World Culinary Awards) wyłonił również najlepszą restaurację w Polsce. Została nią krakowska Fiorentina, która już może pochwalić się wyróżnieniami w przewodnikach: Michelin oraz Gaulta&Millau.

Konkurs World Culinary Awards jest organizowany od 2020 roku. Zwycięzcy wyłaniani są w wyniku głosowania ekspertów, klientów oraz przedstawicieli świata kulinarnego. Restauracje ocenia się w kategoriach: restauracja tematyczna i regionalna. Nagrodę dla najlepszej restauracji na świecie w 2022 roku otrzymała peruwiańska „Mayta”. Natomiast z polskich konceptów najwięcej punktów zebrała „Fiorentina” z Krakowa. W konkursie wysoko oceniono także inne krakowskie, renomowane lokale: „Bottigliera 1881” i „Zazie Bistro” oraz warszawski „Butchery&Wine”. „Fiornetina” to stylowe miejsce, gdzie szefem kuchni jest Robert Koczwara. Obiekt mieści się w centrum Krakowa, przy ul. Grodzkiej 63. Serwuje m.in. kuchnię włoską, w której specjalizuje się jej szef. Robert Koczwara od blisko 30 lat jest związany z gastronomią i odbył wiele staży i szkoleń właśnie we Włoszech. Bardzo ceni w pracy szefa kuchni: sumienność, pracowitość i zaangażowanie. Daniem popisowym w „Fiorentinie” jest stek po florencku.

 

 

Zdjęcia: facebook.com/fiorentinarestauracja

Strona internetowa restauracji >>> KLIK!

 

Pełna lista zwycięzców w konkursie World Culinary Awards 2022 >>> KLIK!


K.Sz.


Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji