...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Najlepsza restauracja w Polsce!

Niedawno rozstrzygnięty konkurs na Najlepszą Restaurację na Świecie w 2022 roku (World Culinary Awards) wyłonił również najlepszą restaurację w Polsce. Została nią krakowska Fiorentina, która już może pochwalić się wyróżnieniami w przewodnikach: Michelin oraz Gaulta&Millau.

Konkurs World Culinary Awards jest organizowany od 2020 roku. Zwycięzcy wyłaniani są w wyniku głosowania ekspertów, klientów oraz przedstawicieli świata kulinarnego. Restauracje ocenia się w kategoriach: restauracja tematyczna i regionalna. Nagrodę dla najlepszej restauracji na świecie w 2022 roku otrzymała peruwiańska „Mayta”. Natomiast z polskich konceptów najwięcej punktów zebrała „Fiorentina” z Krakowa. W konkursie wysoko oceniono także inne krakowskie, renomowane lokale: „Bottigliera 1881” i „Zazie Bistro” oraz warszawski „Butchery&Wine”. „Fiornetina” to stylowe miejsce, gdzie szefem kuchni jest Robert Koczwara. Obiekt mieści się w centrum Krakowa, przy ul. Grodzkiej 63. Serwuje m.in. kuchnię włoską, w której specjalizuje się jej szef. Robert Koczwara od blisko 30 lat jest związany z gastronomią i odbył wiele staży i szkoleń właśnie we Włoszech. Bardzo ceni w pracy szefa kuchni: sumienność, pracowitość i zaangażowanie. Daniem popisowym w „Fiorentinie” jest stek po florencku.

 

 

Zdjęcia: facebook.com/fiorentinarestauracja

Strona internetowa restauracji >>> KLIK!

 

Pełna lista zwycięzców w konkursie World Culinary Awards 2022 >>> KLIK!


K.Sz.


Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji