...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Najlepsze polskie cukiernie według La Liste

La Liste to ranking najlepszych na świecie restauracji zbierający dane z tysięcy przewodników kulinarnych, tysięcy publikacji kulinarnych i recenzji. Po raz pierwszy powstała także selekcja najlepszych cukierni, na której znajduje się 10 cukierni z Polski.

Francuska La Liste została stworzona w 2015 roku przez Philippe Faure’a, francuskiego dyplomatę i byłego ambasadora, który wcześniej zarządzał Gault&Millau. Powstała jako odpowiedź na brytyjski World’s 50 Best Restaurants. Algorytm przetwarza dane z przewodników i rankingów kulinarnych (Michelin, Gault&Millau, OpenTable etc.), stron społecznościowych takich jak Yelp czy TripAdvisor, z recenzji kulinarnych (New York Times, Washington Post) Faure zaprosił także do współpracy uznanych na świecie krytyków kulinarnych.

 


Na początku września 2022 ogłoszono premierę aplikacji La Liste App - globalnego interaktywnego przewodnika i mapy prezentujących 30 tysięcy sprawdzonych i polecanych restauracji z całego świata (200 krajów), w tym listę 1000 uznanych za wybitne. Aplikacja działa w 9 językach. Nowością jest World’s Best Pastry Shop Selection, lista prezentowana przez Cacao Barry i powstająca według tej samej metodologii co ranking restauracji. Pierwsza lista nie jest rankingiem, ale prezentuje najlepsze cukiernie z ponad 60 krajów. 


Wśród cukierni z Polski na liście znalazły się:

 • A. Blikle (Warszawa)

 • Brodzik Naturalnie (Legionowo)

 • Café Bristol (Warszawa)

 • Góralska Tradycja (Zakopane)

 • Lukullus (Warszawa)

 • Monsieur Armand (Gdańsk)

 • Odette (Warszawa)

 • Pijalnia Czekolady E.Wedel (Warszawa)

 • Pracownia Zagoździński (Warszawa)

 • Słodki Słony (Warszawa)

źrodło >>> KLIK!

Bieżące wydanie czasopisma

Panettone na drożdżach czy zakwasie? Czy czosnek pasuje do cukru? Co przyniesie rok 2023? Jak funkcjonuje restauracja oparta na deserach? Dlaczego robienie paczek świątecznych to dobry pomysł dla lodziarni? Zapraszamy do lektury...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>


  promocja PLUS

  Zimowe gazetka PGD

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji