...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Najnowsze technologie – tylko na WorldFood Warsaw

Po udanym debiucie, w kwietniu 2015 roku powracają targi WorldFood Warsaw. II edycja będzie jeszcze bogatsza. Po raz drugi odbędzie się podwystawa Ingredients Warsaw, a swoją premierę będzie miał sektor poświęcony technologii produkcji w branży spożywczej - FoodTech Warsaw.

Ingredients Warsaw to wystawa skierowana do sektora dodatków do żywności. Zostaną na niej zaprezentowane produkty z kategorii składników czy przypraw wykorzystywanych między innymi w przemyśle cukierniczym, mleczarskim, mięsnym czy piekarniczym. W I edycji udział wzięły polskie i międzynarodowe przedsiębiorstwa oferujące m.in. zioła, słodziki, substytuty cukru. Wśród nich znalazła się Stewiarnia, która otrzymała Złoty Medal WorldFood Warsaw 2014 oraz Bart, Eko-Herba, Elena, Falken Trade i wiele innych.



Z kolei FoodTech Warsaw to okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w technologii produkcji żywności i innowacyjnymi maszynami wykorzystywanymi w branży spożywczej. Wystawcy zaprezentują ofertę skierowaną między innymi do przetwórstwa mięsnego, mleczarskiego, piekarniczego, rybnego czy browarniczego, pokażą urządzenia składające się na całe nowoczesne linie produkcyjne.

Targi WorldFood Warsaw oraz podwystawy Ingredients Warsaw oraz FoodTech to wydarzenia skierowane do biznesu z szeroko rozumianego sektora rolno-spożywczego. W pierwszej edycji swoją ofertą przedstawiło około 100 wystawców z całego świata, a targi odwiedziło ponad 3 tysiące zwiedzających, wśród których dominowała kadra zarządzająca firm i osoby decyzyjne.

„Udział w WorldFood Warsaw to szansa na znalezienie nowych partnerów biznesowych z kraju i zagranicy, promocja firmy i jej wyrobów, a także możliwość poszerzenia wiedzy o innowacyjnych technologiach i rozwiązaniach w sektorze spożywczym” – zapewnia Agnieszka Szpaderska, manager targów.

Już dziś można zgłosić się do udziału w targach, które odbędą się w dniach 14-16.04.2015 roku. Więcej informacji: www.worldfood.pl

Bieżące wydanie czasopisma

Zobacz zjawiskowy tort Angeliki Chwyć i Renaty Martyny z mistrzostw w Mediolanie! Zainspiruj się jesiennymi dekoracjami. Rozsmakuj się we włoskiej pizzy zamiast lodów.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać



  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji