...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Największy donut w Wielkiej Brytanii

Gigantyczny donut o średnicy 1,4 metra powstał w Wielkiej Brytanii. Został wypieczony przez firmę Project D na specjalne zamówienie, jako prezent na 40-te urodziny klientki.

Pączek ważył tyle co małe cielę (ok. 40 kg), miał wielkość 333 standardowych pączków. Tworzyło go 4 piekarzy i 6 dekoratorów. Był nadziany dżemem malinowym i czekoladą, a z wierzchu ozdobiony m.in. lukrem czekoladowym, kremem waniliowym i karmelowym, malinami czy czekoladowymi krówkami. Według Project D donut miał 169 342 kalorie (co odpowiada na przykład 70-ciu popularnym batonom Mars). Wypiek był tortem-niespodzianką na urodziny żony jednego z klientów. Klient wpadł na ten pomysł po tym, jak zamówił w Projekt D 1000 pączków na rocznicę działalności swojej firmy. “Fantastycznie jest pomyśleć, że moje urodziny stały się być może częścią brytyjskiego rekordu” - miała powiedzieć jubilatka. Przedstawiciele piekarni twierdzą, że według ich wiedzy to największy pączek w Wielkiej Brytanii.

 


Project D to marka mocno rozwijająca się w Wielkiej Brytanii, zdobywająca także coraz większą popularność w mediach społecznościowych. Założona w 2018 roku firma zatrudnia 120 pracowników w swojej piekarni w Spondon i produkuje ponad 50 000 pączków tygodniowo. Właściciele planują otwarcia nowych punktów, rozwinięcie sieci w całej Wielkiej Brytanii i zbudowanie modelu franczyzowego.


Bieżące wydanie czasopisma

Sernik idealny, czyli jaki? Jaką rolę jajko odgrywa w wypiekach? Wiosenne kwiaty z cukru krok po kroku. Historia piekarni Versailles. A na naszej okładce Branżowa Osobowość Roku - Agnieszka Krenc. Zapraszamy do lektury...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Piece Hoba do Jackowski

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji