...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Największy donut w Wielkiej Brytanii

Gigantyczny donut o średnicy 1,4 metra powstał w Wielkiej Brytanii. Został wypieczony przez firmę Project D na specjalne zamówienie, jako prezent na 40-te urodziny klientki.

Pączek ważył tyle co małe cielę (ok. 40 kg), miał wielkość 333 standardowych pączków. Tworzyło go 4 piekarzy i 6 dekoratorów. Był nadziany dżemem malinowym i czekoladą, a z wierzchu ozdobiony m.in. lukrem czekoladowym, kremem waniliowym i karmelowym, malinami czy czekoladowymi krówkami. Według Project D donut miał 169 342 kalorie (co odpowiada na przykład 70-ciu popularnym batonom Mars). Wypiek był tortem-niespodzianką na urodziny żony jednego z klientów. Klient wpadł na ten pomysł po tym, jak zamówił w Projekt D 1000 pączków na rocznicę działalności swojej firmy. “Fantastycznie jest pomyśleć, że moje urodziny stały się być może częścią brytyjskiego rekordu” - miała powiedzieć jubilatka. Przedstawiciele piekarni twierdzą, że według ich wiedzy to największy pączek w Wielkiej Brytanii.

 


Project D to marka mocno rozwijająca się w Wielkiej Brytanii, zdobywająca także coraz większą popularność w mediach społecznościowych. Założona w 2018 roku firma zatrudnia 120 pracowników w swojej piekarni w Spondon i produkuje ponad 50 000 pączków tygodniowo. Właściciele planują otwarcia nowych punktów, rozwinięcie sieci w całej Wielkiej Brytanii i zbudowanie modelu franczyzowego.


Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji