czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Artykuł

Niezwykła drużyna, niezwykła niespodzianka 0

dodano ,Redakcja PS

Czy jest bardziej idealny sposób na złożenie hołdu cukiernictwu niż wykonanie tortu? Chyba nie! A jeśli taki tort zrobią wspólnie najlepsze dekoratorki, można spodziewać się niesamowitego dzieła.

Renata Martyna, Angelika Chwyć, Ewa Drzewicka, Malwina Franczak i Jowita Woszczyńska przygotowują na jubileuszową, 10. edycję targów Expo Sweet prawdziwą „bombę” (nie tylko kaloryczną). Wiedząc o tym, że Expo Sweet sku­pia w sobie wszystkie gałęzie branży cukierniczej, planują stworzenie ogrom­nego tortu, na którym znajdą się postaci karmelarza, czekoladziarza, piekarza i lodziarza oraz główna – cukiernika. Każda z dekoratorek wykona swoją część tortu, obrazującą jej styl. Duże figurki będą wieńczyć całość.

Renata Martyna – kontrowersyjna i oryginalna w wyborach projektów mi­strzyni tortów 3D będzie kapitanem drużyny utalentowanych dekoratorek. W jej skład wchodzą: Angelika Chwyć – zasłynęła idealnie odwzorowanymi figurka­mi amerykańskiej piosenkarki Beyoncé w Mistrzostwach Polski w Dekorowaniu Tortów 2017, Ewa Drzewicka – nie ma sobie równych w tworzeniu figurek anatomicznych, a zwłaszcza imponujących koni, Malwina Franczak – właści­cielka niesamowitej wyobraźni w tworzeniu tortów 3D, z talentem do łamania praw grawitacji w tortach antygrawitacyjnych, I zwyciężczyni konkursu Cake Festival Poland 2016 oraz Jowita Woszczyńska – autorka najdelikatniejszych elfów świata, mistrzyni Polski w Dekorowaniu Tortów 2017, która sięgnęła po brąz w Cake Designers World Championship 2017 w Mediolanie.
Będzie można obserwować je przy pracy i podziwiać dzieło. Póki co Panie nie zdradzają nic więcej – pozostaje czekać, aż rozpoczną się targi Expo Sweet (25-28 lutego)!

Ewa Drzewicka, Angelika Chwyć, Renata Martyna, Malwina Franczak i Jowita Woszczyńska – pięć dam polskiego dekoratorstwa wspólnie stworzy ogromny tort w hołdzie całej branży na 10-lecie Expo Sweet

Dodaj swój komentarz
 

Zaloguj się lub dodaj swój komentarz jako gość. Nie posiadasz konta? Zarejestruj się.

 

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe