...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Przedsiębiorco! Jeśli interesują Cię rynki zagraniczne...

Zamierzasz rozpocząć/rozwinąć działalność na zagranicznych rynkach, potrzebujesz sprawdzonych i wiarygodnych partnerów? Enterprise Europe Network pomoże Ci ich znaleźć.

Enterprise Europe Network to międzynarodowa sieć wspierająca internacjonalizację małych i średnich przedsiębiorców. To 600 ośrodków działających w 60 krajach, w państwach UE oraz poza nią (m.in.: USA, Ukraina, Białoruś, Turcja, Rosja, Meksyk, Japonia) od 2008 r. Wyjątkowa wartość sieci wypływa z faktu ścisłej współpracy ośrodków, polegającej na wymianie potrzebnych Klientowi informacji oraz dostępu do wspólnych baz danych. Lubelska Fundacja Rozwoju jest partnerem sieci od początku jej istnienia, wspierając przedsiębiorców z województwa lubelskiego w podnoszeniu ich potencjału innowacyjnego oraz poziomu konkurencyjności na rynkach zagranicznych.

Co oferujemy naszym klientom?

- Pomoc w promowaniu oferty przedsiębiorstwa na rynkach zagranicznych. Zgłoś się do nas, wypełnij profil kooperacyjny swojej firmy i oczekuj na propozycje współpracy.

- Możliwość bezpośredniego spotkania się z potencjalnymi kontrahentami zagranicznymi w ramach misji handlowych oraz targów branżowych organizowanych przez sieć. Skontaktuj się z nami, sprawdź jak możesz zarejestrować się na wybrane wydarzenia o zasięgu międzynarodowym.

- Pomoc w dotarciu do dostępnych funduszy na rozwój przedsiębiorstwa. Zapytaj, z jakich źródeł finansowania możesz skorzystać, aby podnieść poziom konkurencyjności swojej firmy.

- Możliwość udziału w szkoleniach, warsztatach, seminariach. Monitoruj naszą stronę internetową, bądź zawsze o krok przed konkurencją. Zapisz się na bezpłatne wydarzenia poświęcone m.in. tematyce eksportu, rynków zagranicznych, umów międzynarodowych, negocjacji, strategii marketingowej itp.

- Odpowiedzi na pytania z zakresu zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej na rynkach zagranicznych, spełnienia norm i standardów jakościowych oferowanych produktów i usług, czy obowiązujących regulacji prawnych. Bądź na bieżąco, poradź się naszego Konsultanta.

- Przekazanie Twojej opinii dotyczącej utrudnień w prowadzeniu działalności gospodarczej w krajach Unii Europejskiej, czy dostosowania się do wymogów unijnych przepisów. Powiedz nam, z jakimi trudnościami się spotkałeś, a my przekażemy te uwagi do KE. Twój głos może okazać się niezwykle istotny podczas planowania zmian w zakresie rozwiązań prawnych obowiązujących w UE.

Nawiązanie współpracy międzynarodowej jest łatwiejsze niż myślisz. Zachęcamy do kontaktu i współpracy z ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Lubelskiej Fundacji Rozwoju!

Ośrodek Enterprise Europe Network
Lubelska Fundacja Rozwoju
ul. Rynek 7, 20-111 Lublin

Tel. 81 528 53 11, 81 528 53 12, 81 528 53 31
e-mail: een@lfr.lublin.pl, www.eenep.pl, www.een.org.pl

Bieżące wydanie czasopisma

W tym wydaniu kładziemy szczególny nacisk na szkolenia i kursy branżowe, które mają o wiele większą rolę do spełnienia, niż tylko nabycie przez kursanta nowych umiejętności. Do tego wywiad z Tomaszem Szypułą.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać
  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>


  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji