...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja MW, materiał promocyjny

Puratos i jego inwestycje

Firma Puratos od lat inwestuje w innowacje i badania, wspierając rozwój przemysłu cukierniczego, piekarniczego i czekolady. W Belgii rozpoczęto budowę nowego Globalnego Centrum R&D, które będzie miejscem badań dla zespołów firmy oraz wiodących uniwersytetów.

5 marca tego roku odbyła się uroczysta ceremonia wmurowania kamienia węgielnego, w miejscu, gdzie już w przyszłym roku zostanie otwarte Globalne Centrum. Tym samym Grupa potwierdziła swoje zobowiązania do kontynuowania prac nad rozwojem branży. W obecności władz, organizacji i partnerów badawczych, nastąpiła inauguracja budowy Centrum.

 

Siła napędowa

Badania i rozwój są dla Grupy Puratos najważniejszym motorem przy współpracy ze swoimi partnerami. Centra Innowacji Puratos są ośrodkami badawczymi, w których dąży się do odnajdywania najlepszych rozwiązań dla przemysłu piekarniczego, cukierniczego i czekolady. Dzięki tym działaniom firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, a co za tym idzie, konsumentów na rynkach światowych. Na powierzchni 6 000 metrów kwadratowych znajdują się trzy platformy badawcze, wykorzystujące najnowsze zdobycze technologii, obejmują: laboratorium  technologii żywności, laboratorium produktów piekarniczych, laboratorium biotechnologiczne oraz  analityczne. Na tej przestrzeni Puratos chce kontynuować swoje przedsięwzięcie. Centrum zostanie udostępnione zespołom Puratos R&D z całego świata, jak również partnerom badawczym, w tym wybranym wiodącym uniwersytetom.

(Nie)prosta ekonomia

W 2013 roku Grupa otworzy regionalne centrum w Chinach, a w 2014 roku w Stanach Zjednoczonych. W ich długoterminowych inwestycjach kluczową rolę odgrywają innowacje i badania. Tylko w ten sposób firma może przetrwać w dobie kryzysów, a podnoszenie jakości produktów i usług to zawsze dobra inwestycja. Również dzięki takim działaniom, klienci Puratos będą mogli zainspirować się działaniami Grupy i sami odkrywać nowe jakości swoich towarów. Jedynie podejmowanie takiego ryzyka wiąże się z zyskami i ciągłym ulepszaniem tego, co Firma oferuje ludziom.

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji