...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja MW, materiał promocyjny

Puravita - nowa linia mieszanek piekarniczych

W odpowiedzi na coraz silniejszy prozdrowotny trend wśród konsumentów, Puratos opracował gamę gotowych do użycia mieszanek do produkcji zdrowego i smacznego pieczywa Puravita: Puravita Mussli, Puravita Żytnia, Puravita Żurawina, Puravita Niskokaloryczna, Puravita Wieloziarnista, Puravita Witalna.

Pieczywo na bazie wszystkich mieszanek Puravita charakteryzuje wysoka zawartość błonnika oraz obniżona zawartość soli w wyrobie gotowym. Specjalnie opracowana dla każdej z mieszanek odpowiednia kompozycja ziaren, nasion, przypraw i owoców sprawia, że pieczywo Puravita posiada unikatowy smak oraz właściwości prozdrowotne.
Puratos, jako firma o globalnym zasięgu, czerpie z kultur na całym świecie. Monitoruje międzynarodowe i lokalne trendy, poszukując inspiracji i wprowadzając nowoczesne rozwiązania.


W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy na stronę http://www.puratos.pl/pl/press/press-release/Puravita.jsp oraz do kontaktu z Dominiką Nowakowską, mail: dnowakowska@puratos.com, tel.: 605 454 851.

Zespół Puratos
Partner w Innowacjach


O Puratos

Puratos jest międzynarodową Grupą oferującą pełen asortyment innowacyjnych produktów i wiedzę  z zakresu ich stosowania w sektorze piekarniczym, cukierniczym i produkującym czekoladę. Nasze produkty i usługi są dostępne w ponad stu krajach na całym świecie, a w wielu przypadkach są lokalnie produkowane w naszych filiach.
Naszymi klientami są rzemieślnicy, detaliści, sektor gastronomiczny i przemysł. Jesteśmy „ partnerem w innowacjach” na całym świecie, pomagając tym samym naszym klientom w zaopatrywaniu swoich konsumentów w odżywcze, smaczne produkty. Nasza główna siedziba mieści się w Groot-Bijgaarden niedaleko Brukseli. W Polsce nasza fabryka oraz lokalne Centrum Innowacji znajduje się w Kostrzynie Wielkopolskim. Więcej na www.puratos.pl oraz www.puratos.com.  

Puratos Polska Sp. z o.o.  
ul. Żniwna 2,
62-025 Kostrzyn
Tel.: 61 657 66,
61 657 67,
61 657 92,
Faks: 61 657 90 70

Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji