...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja MW, materiał promocyjny

Puravita - nowa linia mieszanek piekarniczych

W odpowiedzi na coraz silniejszy prozdrowotny trend wśród konsumentów, Puratos opracował gamę gotowych do użycia mieszanek do produkcji zdrowego i smacznego pieczywa Puravita: Puravita Mussli, Puravita Żytnia, Puravita Żurawina, Puravita Niskokaloryczna, Puravita Wieloziarnista, Puravita Witalna.

Pieczywo na bazie wszystkich mieszanek Puravita charakteryzuje wysoka zawartość błonnika oraz obniżona zawartość soli w wyrobie gotowym. Specjalnie opracowana dla każdej z mieszanek odpowiednia kompozycja ziaren, nasion, przypraw i owoców sprawia, że pieczywo Puravita posiada unikatowy smak oraz właściwości prozdrowotne.
Puratos, jako firma o globalnym zasięgu, czerpie z kultur na całym świecie. Monitoruje międzynarodowe i lokalne trendy, poszukując inspiracji i wprowadzając nowoczesne rozwiązania.


W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy na stronę http://www.puratos.pl/pl/press/press-release/Puravita.jsp oraz do kontaktu z Dominiką Nowakowską, mail: dnowakowska@puratos.com, tel.: 605 454 851.

Zespół Puratos
Partner w Innowacjach


O Puratos

Puratos jest międzynarodową Grupą oferującą pełen asortyment innowacyjnych produktów i wiedzę  z zakresu ich stosowania w sektorze piekarniczym, cukierniczym i produkującym czekoladę. Nasze produkty i usługi są dostępne w ponad stu krajach na całym świecie, a w wielu przypadkach są lokalnie produkowane w naszych filiach.
Naszymi klientami są rzemieślnicy, detaliści, sektor gastronomiczny i przemysł. Jesteśmy „ partnerem w innowacjach” na całym świecie, pomagając tym samym naszym klientom w zaopatrywaniu swoich konsumentów w odżywcze, smaczne produkty. Nasza główna siedziba mieści się w Groot-Bijgaarden niedaleko Brukseli. W Polsce nasza fabryka oraz lokalne Centrum Innowacji znajduje się w Kostrzynie Wielkopolskim. Więcej na www.puratos.pl oraz www.puratos.com.  

Puratos Polska Sp. z o.o.  
ul. Żniwna 2,
62-025 Kostrzyn
Tel.: 61 657 66,
61 657 67,
61 657 92,
Faks: 61 657 90 70

Bieżące wydanie czasopisma

Czy AI stworzy lepszy smak, niż człowiek? Jak wypadł tegoroczny sezon lodziarski? Z czym najlepiej łączyć pistacje? Które aplikacje pomogą uniknąć strat w sprzedaży? To i wiele innych tematów w tym numerze

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji