...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Sweet Targi 2023

To tutaj w marcu 2023 spotka się cała branża! Nowoczesny obiekt, wyjątkowi goście i pokazy, słodka rywalizacja konkursowa - na zwiedzających czeka moc atrakcji.

Ostatnie doświadczenia szczególnie mocno pokazały, że żaden email, telefon czy telekonferencja nie zastąpi bezpośredniego kontaktu. Poprzez spotkani osobiste na imprezach branżowych, takich jak targi, można zbudować relacje biznesowe oparte na zaufaniu, zaprezentować na żywo swoje rozwiązania oraz poznać oczekiwania przyszłych klientów. Okazją ku temu będzie kolejna edycja Sweet Targów, która odbędzie się 18-20 marca 2023 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.  Kilkuset wystawców zaprezentuje maszyny, komponenty i wyroby gotowe, prowadząc ponadto specjalistyczne szkolenia, warsztaty i pokazy innowacji z branży.

 

 

Jedną z głównych atrakcji wydarzenia będzie 2. edycja Mistrzostw Polski na Pralinę. Tym razem uczestnicy konkursu będą mieli za zadanie stworzyć czekoladkę w temacie "Polskie smaki". Czekoladowej rywalizacji towarszyszyć będzie Salon Czekolady, czyli przestrzeń wystawców z surowcami i produktami czekoladowymi, a także pokazów mistrzów.

 

 

Na scenie SweetTargów pojawią się też branżowe osobowości i mistrzowie fachu, m.in. Sylwia Grodzka-Haba, Agnieszka Jasińska, Tomasz Korfel, Katarzyna Fiszer i wielu innych. Zaproszeni goście podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu produkcji słodkości, pieczywa, ale też marketingu czy fotografii. 

 

 

Więcej informacji >>> SweetTARGi

Kontakt do organizatora >>> isyryllo@fairexpo.pl

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Sernik idealny, czyli jaki? Jaką rolę jajko odgrywa w wypiekach? Wiosenne kwiaty z cukru krok po kroku. Historia piekarni Versailles. A na naszej okładce Branżowa Osobowość Roku - Agnieszka Krenc. Zapraszamy do lektury...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Piece Hoba do Jackowski

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji