...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Semix Sp.z o.o., materiał promocyjny

Szkolenie produktowe z firmą Semix

22 i 23 czerwca 2017 r. firma Semix zorganizowała szkolenie dotyczące swoich wybranych produktów, w tym nowości z bogatej oferty dla hurtowni współpracujących oraz piekarzy i cukierników.

Odbyło się ono w zaprzyjaźnionej firmie Mech-Masz ze Żnina, w jej nowej siedzibie Jaroszewo 80. Zaprezentowane zostały produkty, takie jak: bułka żytnia 100% , pikantny mix, nadzienie musli oraz wiele innych. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele handlowi z firm współpracujących oraz właściciele hurtowni, piekarze i cukiernicy. Oprócz pokazów produktów firmy Semix uczestnicy szkolenia mogli także zobaczyć urządzenia firmy Mech-Masz wykorzystane do pokazów, np.: piec ceramiczno-rurowy własnej konstrukcji , piec modułowy Modulo, smażalniki i inne. Podsumowaniem szkolenia były krótkie wykłady na temat produktów prezentowanych przez obie firmy.

Goście zakwaterowani zostali w kameralnym hotelu Martina w Żninie, gdzie wieczorem odbyła się uroczysta kolacja. Następnego dnia wyruszyli w wyjątkową podróż kolejką wąskotorową do Muzeum Archeologicznego w Biskupinie, tam pod opieką przewodnika poznali to wyjątkowe miejsce. Po powrocie odbyła się degustacja produktów cukierniczych firmy Semix, towarzyszyła temu szeroka dyskusja.

W związku z dużym zainteresowaniem uczestników firmy podjęły decyzję o cyklicznym organizowaniu takich szkoleń i zapowiedziały następne już jesienią tego roku. Dziękujemy wszystkim za przybycie! Pozdrawiamy!

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji