czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Artykuł

Szkolenie produktowe z firmą Semix 0

dodano ,semix, materiał promocyjny

22 i 23 czerwca 2017 r. firma Semix zorganizowała szkolenie dotyczące swoich wybranych produktów, w tym nowości z bogatej oferty dla hurtowni współpracujących oraz piekarzy i cukierników.

Odbyło się ono w zaprzyjaźnionej firmie Mech-Masz ze Żnina, w jej nowej siedzibie Jaroszewo 80. Zaprezentowane zostały produkty, takie jak: bułka żytnia 100% , pikantny mix, nadzienie musli oraz wiele innych. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele handlowi z firm współpracujących oraz właściciele hurtowni, piekarze i cukiernicy. Oprócz pokazów produktów firmy Semix uczestnicy szkolenia mogli także zobaczyć urządzenia firmy Mech-Masz wykorzystane do pokazów, np.: piec ceramiczno-rurowy własnej konstrukcji , piec modułowy Modulo, smażalniki i inne. Podsumowaniem szkolenia były krótkie wykłady na temat produktów prezentowanych przez obie firmy.

Goście zakwaterowani zostali w kameralnym hotelu Martina w Żninie, gdzie wieczorem odbyła się uroczysta kolacja. Następnego dnia wyruszyli w wyjątkową podróż kolejką wąskotorową do Muzeum Archeologicznego w Biskupinie, tam pod opieką przewodnika poznali to wyjątkowe miejsce. Po powrocie odbyła się degustacja produktów cukierniczych firmy Semix, towarzyszyła temu szeroka dyskusja.

W związku z dużym zainteresowaniem uczestników firmy podjęły decyzję o cyklicznym organizowaniu takich szkoleń i zapowiedziały następne już jesienią tego roku. Dziękujemy wszystkim za przybycie! Pozdrawiamy!

Dodaj swój komentarz
 

Zaloguj się lub dodaj swój komentarz jako gość. Nie posiadasz konta? Zarejestruj się.

 

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe