...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Urszula Janusz nominowana do nagrody „Biznes Roku”

Jedna z najbardziej znanych dekoratorek w Polsce, właścicielka kultowej pracowni „Urszi Cakes” została wyróżniona przez fundację „Sukces pisany szminką” w kategorii „Biznes Roku”. Rozdanie nagród 13 maja.

Urszula Janusz, czyli właścicielka Urszi Cakes kilka lat temu zawojowała rynek, stając się wzorem do naśladowania w dekorowaniu tortów, aranżacji słodkich stołów, ale też prowadzeniu social mediów i biznesu. „Urszi Cakes” to dziś prężnie działająca firma, która powstała stosunkowo spontanicznie. Nie mogąc znaleźć na swój ślub cukierników, którzy przygotowaliby zestaw drobnych deserów w odpowiedniej dekoracji, Urszula Janusz sama postanowiła je zrobić. I tak to się zaczęło.

 

 


Więcej przeczytacie w naszej rozmowie z Urszi >>> KLIK 

W tym roku cukierniczka została nominowana przez fundację „Sukces pisany szminką” do nagrody „Bizneswoman Roku” w kategorii „Biznes Roku” z przychodem poniżej 10 milionów. „Sukces pisany szminką” to organizacja wspierająca i promująca przedsiębiorczość kobiet. W tym roku odbędzie się XIII edycja, do której zostało zgłoszonych aż 1300 kandydatur w 9 kategoriach. Rozdanie nagród będzie miało miejsce 13 maja br. w Warszawie. Zanim zostaną przyznane nagrody nominowane panie miały za zadanie przygotować prezentacje, w których opowiadały o swojej firmie i jej rozwoju na przestrzeni lat. Prezentację musiały poprzeć dokumentacją finansową, statystykami rozwoju firmy oraz opowiedzieć o swoich planach na przyszłość. Urszula Janusz swoją działalność prowadzi od 2014 roku. Początkowo przygotowywała tylko „słodkie stoły”, później poszerzyła ofertę o torty, a z czasem otworzyła stacjonarną cukiernią pod Warszawą. Oprócz „Urszi Cakes” jest właścicielką „Urszi Shopu” – sklepu internetowego z akcesoriami cukierniczymi takimi jak patery, fartuszki, podstawki. Można tam także kupić e-booki autorstwa Urszuli oraz zapisać się na jej kursy. Gratulujemy nominacji!

Źródło: KLIK!


Bieżące wydanie czasopisma

Poznaj sezonowe trendy tortowe oraz receptury lodziarskie finalistów Gelato Poland, przekonaj się jak ważne jest śniadanie w piekarni...

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji