...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

WorldFood Warsaw integruje branżę spożywczą!

Mimo że WorldFood Warsaw to targi stosunkowo młode (w tym roku odbędzie się ich 4. edycja), to już określane są jako wydarzenie unikatowe. Dzieje się tak z racji tego, że gromadzą profesjonalistów z branży spożywczej, gastronomicznej nie tylko z Polski, ale i ze świata.

Tak będzie także w tym roku, 11-13 kwietnia w hali EXPO XXI w Warszawie swoje produkty zaprezentuje ponad 250 firm, m.in. z Włoch, Wielkiej Brytanii, Tajlandii, Rumunii, a nawet Sri Lanki czy Tajwanu.

Na uczestników IV edycji targów czeka jak zwykle wiele nowości produktowych, panele dyskusyjne prowadzone przez ekspertów oraz pokazy kulinarne i warsztaty. W tym roku organizatorzy WorldFood Warsaw postanowili w sposób szczególny zadbać o wystawców i gości –stworzyli Strefę Spotkań Handlowych, gdzie będzie można porozmawiać z producentami oraz dystrybutorami żywności i napojów. Będzie to także doskonała okazja, by nawiązać wartościowe kontakty biznesowe i wzbogacić swój asortyment o nowe produkty.

 

– Najbliższa, IV edycja WorldFood Warsaw, to szansa na rozmowy handlowe zorganizowane zgodnie z potrzebami i zainteresowaniami uczestników. Będą pokazy kulinarne przygotowane przez najlepszych kucharzy i cukierników pod egidą Jarosława Uścińskiego, szefa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni, właściciela restauracji Moonsfera, który podczas targów chętnie podzieli się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem – zapewnia Agnieszka Szpaderska, manager targów.

Zarejestruj się już dziś!
Rejestracji na targi można dokonać, wypełniając formularz, który znajduje się na stronie: www.worldfood.pl/rejestracja-on-line.

Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji