...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Zmączeni: złoty bilet z okazji drugich urodzin

7. stycznia 2023 roku krakowska piekarnia rzemieślnicza Zmączeni obchodziła swoje drugie urodziny. Z tej okazji przygotowała niespodzianki dla swoich klientów, w tym nagrodę główną: złoty bilet.

Złoty bilet (“golden ticket”) jest inspirowany filmem Tima Burtona “Charlie i fabryka czekolady”, w którym Willy Wonka, właściciel fabryki czekolady ukrywa złote bilety w pięciu tabliczkach. Dzieci, które znajdują te bilety, są zaproszone do zwiedzania fabryki. Zmączeni pomysł ze złotym biletem wykorzystują już drugi raz. Ukryli go w jednym z bochenków już z okazji pierwszych urodzin. Odnalezienie złotego biletu oznacza wygraną - jest nią roczny abonament na chleb (52 bochenki, które można odbierać raz w tygodniu lub częściej).

 

 

Urodzinowe obchody trwają trzy dni (od 7. stycznia), złoty bilet można znaleźć w bochenkach sprzedawanych dziś (9. stycznia), po jednym w każdej z dwóch lokalizacji. Wystarczy kupić chleb i dobrze szukać.

Załodze piekarni składamy najlepsze życzenia z okazji drugich urodzin!

ESS

źródło: https://www.facebook.com/zmaczeni.piekarnia 


Bieżące wydanie czasopisma

Za co Polacy pokochali jagodzianki? Czym ustabilizować krem na zimno? Jak projektować słodkie stoły? Skąd się biorą alergie pokarmowe? Do czego dodawać szafranu?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji