...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Zmączeni: złoty bilet z okazji drugich urodzin

7. stycznia 2023 roku krakowska piekarnia rzemieślnicza Zmączeni obchodziła swoje drugie urodziny. Z tej okazji przygotowała niespodzianki dla swoich klientów, w tym nagrodę główną: złoty bilet.

Złoty bilet (“golden ticket”) jest inspirowany filmem Tima Burtona “Charlie i fabryka czekolady”, w którym Willy Wonka, właściciel fabryki czekolady ukrywa złote bilety w pięciu tabliczkach. Dzieci, które znajdują te bilety, są zaproszone do zwiedzania fabryki. Zmączeni pomysł ze złotym biletem wykorzystują już drugi raz. Ukryli go w jednym z bochenków już z okazji pierwszych urodzin. Odnalezienie złotego biletu oznacza wygraną - jest nią roczny abonament na chleb (52 bochenki, które można odbierać raz w tygodniu lub częściej).

 

 

Urodzinowe obchody trwają trzy dni (od 7. stycznia), złoty bilet można znaleźć w bochenkach sprzedawanych dziś (9. stycznia), po jednym w każdej z dwóch lokalizacji. Wystarczy kupić chleb i dobrze szukać.

Załodze piekarni składamy najlepsze życzenia z okazji drugich urodzin!

ESS

źródło: https://www.facebook.com/zmaczeni.piekarnia 


Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji