...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Master Martini Polska

Modlniczka, 32-085

woj. małopolskie

ul. kasztanowa 15

Produkty i usługi

Fritto – rafinowana frytura palmowa Fritto – rafinowana frytura palmowa Ariba fondente diamante – czekoladowe diamenty – czekolada gorzka Ariba fondente diamante – czekoladowe diamenty – czekolada gorzka Przysmak świąteczny Przysmak świąteczny

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (10)

Opis działalności

Marka Master Martini obejmuje rozmaite produkty: margaryny, czekolady i surogaty, kremy roślinne i mieszanki, polepszacze i produkty do smażenia. Szeroka gama wytwarzanych produktów, praktycznie zaspokajająca każde życzenie klienta i zapewniająca doskonałe wyniki przy dużym bezpieczeństwie i prostocie obróbki - tłumaczy sukces odniesiony na tak bardzo wymagającym i konkurencyjnym rynku krajowym i międzynarodowym.

Zróżnicowanie i wyspecjalizowanie produktów, jakość i obsługa stanowią punkt wyjścia działalności prowadzonej przez Master Martini. Najważniejszy jest sukces klienta finalnego.

Właśnie taki sposób myślenia i działania pozwolił przedsiębiorstwu - na przestrzeni lat - uzyskać doskonałą pozycję na rynku.

 

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe