...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Opcje filtrowania 
rozwiń opcje

Katalog firm

Kames Sp. z o.o.

Warszawa, 03-160

woj. mazowieckie

Fletniowa 47

Produkty i usługi

Oryginalne produkty COOKIES MEC3 Oryginalne produkty COOKIES MEC3 Lody bez cukru z bazami "G" MEC3 Lody bez cukru z bazami "G" MEC3 Pasta-krem czekoladowo-orzechowy QUELLA MEC3 Pasta-krem czekoladowo-orzechowy QUELLA MEC3

Zobacz pełną ofertę w Katalogu produktów i usług (15)

Opis działalności

Kames to historycznie pierwszy polski dystrybutor produktów do lodów działający w skali ogólnokrajowej. Założona w roku 1991 firma nieprzerwanie dostarcza produkty włoskiej firmy MEC3 – światowego lidera rynku zaopatrzenia lodziarni rzemieślniczych, własne mieszanki do lodów oraz akcesoria lodziarskie i cukiernicze.

Dysponując kadrą specjalistów o dużym doświadczeniu firma zapewnia klientom wszechstronne wsparcie, prowadzi także szkolenia na wszystkich poziomach. W roku 2018 Kames poszerzył swoją ofertę o czekolady i produkty z kakao włoskiej firmy ICAM, które niemal od razu zdobyły sobie uznanie profesjonalistów. 

 

 

 

Osiągnięcia

Unikalną usługą Kames dla klientów jest darmowa aplikacja internetowa - Kalkulator Lodów. Służy do analizy i projektowania receptur, kalkulacji, rejestrowania produkcji, tworzenia informacji o składach, alergenach i wartości odżywczej, ma także wiele innych użytecznych funkcji.

Artykuły powiązane

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe