...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Barry Callebaut Polska, materiał promocyjny

Barry Callebaut wchodzi na rynek afrykański

Centrum Akademii Czekolady Barry Callebaut otworzyło się w Casablance w Maroku. Tym samym firma debiutuje na rozwijającym się rynku północnoafrykańskim, gdzie segment czekolady premium rośnie w siłę.

Callebaut buduje globalną sieć Centrów Akademii Czekolady, obecnie ma ich 26. Centrum w Casablance jest drugim na kontynencie afrykańskim. Centra oferują inspiracje, szkolenia i wsparcie dla profesjonalistów: cukierników, piekarzy, szefów kuchni. Pomagają im rozwijać talenty, zdobywać wiedzę, poznawać trendy i techniki. 

 

 

Praca centrum w Casablance będzie opierać się na zespole lokalnych szefów kuchni, planuje też wizyty innych renomowanych szefów kuchni. Ma odgrywać ważną rolę we wprowadzaniu innowacji. Rynek czekolady gourmet mocno rozwija się w regionie północnoafrykańskim, powstają nowe koncepcje w dziedzinie wzornictwa i smaków. Centrum ma wspierać lokalne firmy w zakresie rozwiązań, by mogły konkurować na rynku. Dla Barry Callebaut powstanie centrum w Maroku to element zacieśniania więzi z klientami na tym rynku.

ESS

źródło >>> KLIK!

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji