dodano , Redakcja MH, materiał promocyjny

Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli

Do dnia 15.06.2012 r. można składać aplikacje do udziału w międzynarodowym kongresie poświęconym przedsiębiorczości w kształceniu ustawicznym. Kongres organizowany jest przez Komisję Europejską - Dyrekcje Generalne ds. Przedsiębiorstw i Przemysłu oraz Edukacji i Kultury (przy wsparciu ze strony ICF).

Kongres będzie miał formę warsztatów, które odbędą się w dniach 27 i 28 września 2012 roku w Brdo Park, Słowenia. W gronie prelegentów znajdą się nauczyciele, których dokonania spotkały się z uznaniem na arenie międzynarodowej i zostały zakwalifikowane jako przykład dobrych praktyk w dziedzinie przedsiębiorczości w nauczaniu ustawicznym.
 
Uczestnictwo w warsztatach, transport i zakwaterowanie jest bezpłatne. Rejestracja kandydatów przebiega za pośrednictwem aplikacji elektronicznej dostępnej na stronie organizatora [link].

Bieżące wydanie czasopisma

Przekonaj się, w czym tkwi cukierniczy geniusz Michała Wiśniewskiego i Patryka Szczepańskiego. Dowiedz się, jakie lodowe petardy i hity przygotowuje polska elita lodziarzy. Sprawdź, co będzie królowało lub szokowało w lodach przez najbliższe miesiące! Nie zwlekaj i sięgnij po najlepszą lekturę w branży!

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji