...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Cake Festival Poland 2017 zachwycił jeszcze mocniej

CFP ponownie przyciągnął do Katowic tłumy dekoratorów, cukierników i media ogólnopolskie. Uwagę elektryzowała barwna wystawa. Prawie 300 prac z masy cukrowej i czekolady plastycznej budziło zachwyt i emocje, a dla bacznego obserwatora były źródłem inspiracji. Nie mniej inspiracji można było znaleźć na stoiskach wystawców.

To był intensywny weekend ze sztuką dekoratorską w roli głównej i wielkimi emocjami. Dla uczestników konkursu zaczął się już w piątek, 13 października, od oddania prac. Od piątku pracowała też ekipa telewizyjna Food Network, która kręciła reportaż o trzech uczestnikach konkursu oraz o samym wydarzeniu. Stoły zapełniały się misternie zdobionymi ciasteczkami, babeczkami i kwiatami. Obok fantastycznych figurek, które wywoływały uśmiech, zachwyt lub dreszcz emocji, pyszniły się torty weselne i okolicznościowe. Warto zaznaczyć, że w tym roku wzrosła liczba kategorii konkursowych: wydzielono te dotyczące figurek małych i dużych oraz kwiatów botanicznych i fantazyjnych. Dla dzieci i młodzieży wprowadzono nowy temat – ulubiona książka lub film.

W piątek do akcji wkroczyły też jurorki konkursu: Katarzyna Osiecka (przewodnicząca komisji), Sylwia Baumgart, Gabriela Rüscher (ze słynną latareczką prześwietlającą dekoracje), Jarka Sipkova, gość specjalny Silvia Mancini oraz Malwina Franczak (laureatka the Best of Cake Festival Poland 2016). Do godzin wieczornych analizowały i oceniały dzieła sztuki cukierniczej.

Pierwsze oceny (złota, srebra i brązy w poszczególnych kategoriach) poznaliśmy w sobotę, a ogłoszenie zwycięzców w 10 kategoriach nastąpiło w niedzielę po godz. 15.00. Jury przyznało, że uczestnicy wysoko zawiesili poprzeczkę, a szczególnie silna stawka pojawiła się w „ciasteczkach” i „figurkach (małych/dużych)”. Dlatego nie dziwi fakt, że w tym roku tytuł the Best of Cake Festival Poland 2017 trafił do Agnieszki Paczóskiej, właścicielki warszawskiej pracowni Planeta Tortów, która wykonała małą, ale dopracowaną pod każdym względem figurkę zabawnej czarownicy sprzątającej kuchnię.

Laureaci konkursu --> CZYTAJ TUTAJ

Sztuka, pasja i biznes

Cake Festival Poland to więcej niż wystawa tortów, to przede wszystkim wydarzenie dla ludzi, których łączy pasja do sztuki dekorowania. Na każdym kroku – na scenie głównej, w specjalnej Strefie Dekoracji, na stoiskach wystawców, na stoisku redakcji „Mistrza Branży” i „Mistrza Dekoracji” – można było spotkać najlepszych polskich i zagranicznych dekoratorów. Byli wśród nich: Anna Daraż, Damian Wiśniewski, Małgorzata Weber oraz liczne grono autorek „Mistrza Dekoracji”, m.in.: Beata Prusak, Magda Lo Bianco, Magdalena Komorowska, Monika Siewert, Bożena Borowiec, Monika Robakowska. Otoczeni wianuszkiem zainteresowanych dzielili się wiedzą, prezentując techniki dekorowania, surowce czy akcesoria.

Swój kącik dekoratorski miały też dzieci, które pod okiem Anny Badowskiej i Moniki Robakowskiej zdobywały pierwsze szlify. Wśród zwiedzających, w dużej mierze pań, dużym zainteresowaniem cieszyły się warsztaty „Kobiety kontra Kobietki”. Podczas zajęć przez Alinę Śmiłowską dekoratorki wspólnie z córkami pracowały nad tworzeniem efektywnego teamu w życiu i biznesie, a na koniec miały za zadanie przygotować tort „zbudowany” ze słodyczy Goplana i Solidarność.

Nie byłoby festiwalu bez wystawców, którzy prześcigali się promocjami i bogatą ofertą produktową. Nie mogło zabraknąć takich firm, jak PAN Centrum Słodkiej Dekoracji, Sempre, Food Colours, Fabryka Cukiernika, Torcik, Dekor Pol, Ambasador, Papil Art oraz Master Martini. Wydarzenie przyciągnęło również uwagę zagranicznych producentów dla branży dekoratorów, jak Saracino, Cerart, Shantys i Renshaw, który wystawił się ze słynną Akademią. Po raz pierwszy swoją obecność zaakcentowali polscy dystrybutorzy i producenci z branży cukierniczej: Cake Art, Daisy Decor, La Torta, Pejot, Sweet Decor, Magorex, Aleksander Print, Mankiewicz czy producent ubrań – firma Cheman. To dzięki ich obecności wydarzenie zostało zorganizowane na tak dużą skalę i z takim rozmachem.

Swoje stoisko miał również partner Cake Festival Poland – SweetTARGi. Czas wśród tortów artystycznych smacznie mijał przy kawie z Bike Cafe, domowych wypiekach z Cremino Bakery, mistrzowskich lodach z Lodziarni pod Orzechem oraz przekąskach oferowanych przez Piekarnię Emilia Kristof.

Festiwal stworzony z myślą o ludziach

Festiwal dla dekoratorów w Katowicach wciąż budzi emocje. Jak napisała jedna z uczestniczek, „CFP zachwycił mocniej, bardziej i intensywniej. Z pewnością w przyszłym roku zaskoczy nas wieloma wspaniałymi atrakcjami. Festiwal stworzony z myślą o ludziach po raz kolejny pokazał, że niemożliwe nie istnieje”. To najlepszy dowód, że najsłodsze wydarzenie w Polsce trafiło na dobry grunt i będzie się dalej rozwijało dla branży dekoratorów cukierniczych.

   
 

Szanowni Państwo!

druga edycja Cake Festival Poland upłynęła pod znakiem prawdziwych emocji, kontaktu ze sztuką i pasjonatami dekoratorstwa cukierniczego. Dziękujemy za wspólnie spędzony weekend w Katowicach!
Nasze podziękowania składamy przede wszystkim Uczestnikom konkursu – za ich czas i zaangażowanie w przygotowanie tak licznych i pięknych dzieł, Jurorom – za ich poświęcenie i trud oceniania, a także Dekoratorkom, które swoimi pokazami uatrakcyjniły Strefę Dekoracji oraz Strefę Kobiet i Dzieci. Dziękujemy mediom zaangażowanym w promocję naszego wydarzenia, zwłaszcza telewizji TVN, Food Network oraz redakcjom czasopism „Mistrz Dekoracji” i „Mistrz Branży”, które objęły patronat medialny, a także agencjom reklamowym: Fux i Business Consulting za kampanię outdoorową.

Cake Festival Poland zrodził się z myślą o dekoratorach cukierniczych i z ich ogromnym udziałem, ale musimy to podkreślić, że nie byłoby festiwalu bez Wystawców. Dziękujemy im za zaufanie i udział w jednym z najsłodszych wydarzeń w Polsce. Dziękujemy również firmom, które ufundowały wartościowe nagrody dla zwycięzców we wszystkich kategoriach konkursu. To dzięki Wam Cake Festival Poland rozwija się i tym samym pozwala z sukcesem promować  polską branżę dekoratorów.

Organizatorzy Cake Festival Poland
Danuta Bujak i Kinga Jakimowicz 

 

 CAKE FESTIVAL POLAND 2017 w obietywie Zuzanny Bernackiej-Jaroszewicz, Rafała Hermana, Mariusza Dzierżęgi

WYSTAWCY CFP 2017

 

FESTIWAL Z KLIMATEM


Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji