...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Ciach, o! - jesienny konkurs z Mistrzem Branży i Diego Totti

Szarlotka, tarta z gruszką, a może ciasto dyniowe? Jesień inspiruje do działania i... krojenia owoców i warzyw. Zapraszamy do konkursu, w którym do wygrania są ekskluzywne deski polskiej marki Diego Totti.

Jesień to czas jabłek, marchewek, gruszek, dyni i wielu innych skarbów, które można poCIACHAć i wykorzystać do wykonania mistrzowskiego ciacha! Do tego mogą się przydać ekskluzywne i piękne deski drewniane marki Diego Totti. Trzy komplety desek trafią do trzech laureatów konkursu. Czekają też nagrody dodatkowe! Rusz wyobraźnią i weź udział w zabawie! 

 


Co trzeba zrobić?

➡️ Zamieść w komentarzu pod konkursowym postem na naszym Facebooku zdjęcie swojego jesiennego ciasta z jesiennymi owocami lub warzywami.

➡️ Konkurs trwa od 5.10.-18.10. 2020

➡️ 3 pierwsze miejsca wyłoni jury konkursowe 

➡️ Nagroda dodatkowa trafi do osoby, która uzbiera najwięcej polubień pod swoim zdjęciem 

Szczegółowy regulamin znajdziecie w zakładce Notatki oraz w PDF-ie pod tym artykułem.

Dodatkowe zapytania - redakcja@mistrzbranzy.pl

 

 

Diego Totti to polski producent ekskluzuwnych desek drewnianych służących zarówno do krojenia jak i serwisu. W niewielkiej pracowni wypalane są ręcznie deski deski, które powstają tylko w jednym niepowtarzalnym egzemplarzu. Każda wykonana jest z jednego kawałka wyselekcjonowanego drewna. Wyróżniają się również tym, że producent pokazuje naturalne elementy drewna, jak np. sęki, korę, przebarwienia, usłojenie, wychodząc z założenia, że prawdziwe piękno ukryte jest w naturze! 

Czekamy na Wasze prace!

Bieżące wydanie czasopisma

Dlaczego i jak warto fotografować jedzenie? Czy istnieje idealny roślinny zamiennik jaja kurzego? Jaka kawa sprzedaje się najlepiej w cukierni?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji