...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Firma HOBART na targach EuroGastro

Dla niemieckiej firmy HOBART Targi EuroGastro są najważniejszą imprezą wystawienniczą tego rodzaju w Polsce. Dlatego właśnie w trakcie ich trwania HOBART zaprezentuje szeroką gamę innowacyjnych produktów, tak pożądanych w branży HoReCa.

HOBART jest światowym liderem w zakresie profesjonalnych urządzeń i systemów zmywania oraz znanym producentem sprzętu przeznaczonego do gotowania, przygotowywania pożywienia, mrożenia oraz technologii mających na celu ochronę środowiska.

Innowacyjne zmywarki
Nowoczesna podblatowa zmywarka zużywa raptem 1 litr wody na jeden cykl, co w efekcie zmniejsza zużycie wody i środków chemicznych aż o 60% w porównaniu z konwencjonalnymi zmywarkami. Kompaktowa  zmywarka do szkła wyposażona w System Suszenia ENERGETIC powoduje, że tuż po wyjęciu ze zmywarki szkło jest idealnie suche. Dzięki awangardowym rozwiązaniom urządzenia firmy HOBART dają najlepsze wyniki w zakresie suszenia, dostępne wśród rynkowej gamy profesjonalnych technologii do automatycznego zmywania.

W przypadku zapotrzebowania na urządzenia o większej pojemności, HOBART oferuje zmywarkę kapturową z całkowicie zamykanym kapturem, dzięki któremu para nie przedostaje się do pomieszczenia. W ten sposób znacznie zmniejsza się zużycie energii oraz ilość uwalnianej pary wodnej, co prowadzi do redukcji wilgotności. Ponadto, na targach EuroGastro, zobaczyć będzie można zmywarkę do sprzętów kuchennych o zwiększonym zabrudzeniu, takich jak patelnie, garnki oraz przedmiotów ze stali nierdzewnej lub dużych koszy piekarniczych, czy urządzeń wykorzystywanych w przemyśle mięsnym.

Nowoczesna technologia zmywania
Najnowsze zmywarki PREMAX FTPi oraz PROFI FTNi przyciągają uwagę zdecydowaną formą i eleganckim stylem. Pod atrakcyjną fasadą z nierdzewnej stali producent profesjonalnych urządzeń i systemów zmywania z Offeburga w generacji 2014 proponuje dwa zupełnie nowe rozwiązania: AUTO-CLEAN, czyli system samoczyszczenia oraz technologię twinLINE. Dodatkowe innowacje techniczne zwiększają wydajność urządzeń oraz upraszczają ich obsługę.

Ponadto technologia twinLINE znacznie zwiększa wydajność urządzenia oraz optymalizuje procesy organizacyjne. Nieporęczne tace poruszają się po osobnej taśmie w tym samym czasie co standardowe naczynia i są automatycznie układane w strefie rozładowywania. Takie rozwiązanie może zaoszczędzić aż do 30% czasu w porównaniu ze standardowym systemem obsługi. Dzięki innowacyjnemu systemowi AUTO-CLEAN PREMAX FTPi oraz PROFI FTNi są jedynymi na rynku zmywarkami z taśmą transportową z rzeczywistą funkcją samoczyszczenia.

„Mycie bez Wody”
Wizja firmy: „Mycie bez Wody” nieustannie motywuje jej pracowników do odkrywania nowych sposobów pozwalających na zredukowanie zużycia wody, energii oraz środków chemicznych. Restauracje, hotele, kantyny, piekarnie, zakłady mięsne, supermarkety, linie lotnicze oraz liniowce i statki na całym świecie wybierają innowacyjne produkty firmy HOBART.
Wykorzystanie innowacyjnych i inteligentnych technologii powoduje, że zmywarki firmy HOBART są jeszcze bardziej ekonomiczne niż wcześniej, a ponadto odciążają pracowników i przyczyniają się zmniejszenia kosztów i zwiększenia wydajności organizacji.

Nie tylko zmywarki
Szeroka gama wysokociśnieniowych kuchenek parowych firmy HOBART to najszybszy i najbardziej opłacalny sposób przygotowywania potraw o najwyższej jakości, przy zachowaniu naturalnych witamin i minerałów. Gotowanie pod ciśnieniem z wykorzystaniem „suchej” pary umożliwia zachowanie oryginalnego koloru i wyglądu warzyw. Gotowanie na żądanie przyczynia się również do zmniejszenia ilości odpadów. Dzięki produktom firmy HOBART kucharze szybko i elastycznie mogą dostosować się do potrzeb swoich klientów, dostarczając im doskonałej jakości potraw.

Sprzęt firmy HOBART zostanie zaprezentowany na Targach EuroGastro w na stoisku A-20. Szczegółowe informacje o produktach dostępne są również na www.hobart-export.com.

Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji