...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Fotografia kulinarna - kolejne darmowe szkolenie Dawn Foods

Konsument kupuje oczyma i dlatego tak ważne jest by zadbać o dobrej jakości zdjęcia produktów naszej piekarni lub cukierni. Jak te zdjęcia wykonać? Dawn Foods zaprasza na kolejne szkolenie online.

Dziś, gdy wszystko przenosi się do przestrzeni wirtualnej i nie ma możliwości wyeksponowania produktów w witryniu cukierni i piekarni tym bardziej należy zadbać o atrakcyjne przedstawienie ich w mediach społecznościowych. Apetyczne zdjęcia są też nieodzownym elementem budowania sklepu online. Jak je wykonać nie mając do dyspozycji profesjonalnego sprzętu i studia fotograficznego? Dawn Foods po raz kolejny wychodzi na przeciw potrzebom branży, oferując darmowe szkolenie w tym zakresie. Zarezerwuj termin i dołącz już teraz!

 

JAK DOŁĄCZYĆ DO SZKOLENIA:

- skopiuj poniższy tekst (zaznaczony na zielono) i uzupełnij go o wskazane dane

- prześlij uzupełniony tekst na adres zgloszenia@resortmarketing.pl najpóźniej do 28.04 do godz. 12

- zwrotnie otrzymasz link, który przekieruje Cię bezpośrednio do kanału YouTube, na którym odbędzie się szkolenie.

 

Imię i nazwisko:

Nazwa Firmy:

Miejscowość:

Adres e-mail:

 

Przesyłając zgłoszenie jednoznacznie oświadczam, że zapoznałem się z zasadami przetwarzania moich danych osobowych przez Resort Marketing Sp. z o.o. S.k. z siedzibą w Poznaniu, NIP 781 190 35 96 oraz Dawn Foods Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Przeźmierowie, NIP 777 307 72 09, opisanymi w Klauzuli Informacyjnej Webinarium (załącznik). Dane wskazane w formularzu będą przetwarzane wyłącznie w celu rejestracji na szkolenie, przesłania materiałów szkoleniowych i zaproszeń na kolejne szkolenia.

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji