...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , CSB-System Polska Sp. z o.o., materiał promocyjny

Gwarancja jakości od samego początku

Wymagania ze strony konsumentów zmieniają się. Obecnie już nie tylko klasyczne kryteria, takie jak cena, mają wpływ na ich decyzje zakupowe. Coraz ważniejsze są środowisko produkcji, skutki środowiskowe i wartość produktów. Współcześni konsumenci zwracają uwagę przede wszystkim na wyroby wysokiej jakości.

Brak błędów podczas procesów
Wysokiej jakości, bezpieczne produkty wy­magają stałej kontroli przez zarządzanie jakością w skali całego przedsiębiorstwa. Oferując system zarządzania jakością i la­boratorium, proponujemy idealne rozwią­zanie. W jednym obejmującym wszystkie funkcje, płynnie zintegrowanym systemie istotne dla jakości informacje ze wszystkich obszarów przedsiębiorstwa są rejestrowa­ne online i analizowane. Całość obszarów funkcyjnych jest zaopatrzona w „sieciowe” punkty informacyjno-kontrolne. Zarządzanie jakością dostarcza pracowni­kom zakładu informacji na temat wyma­ganych parametrów jakości, tak by można było realizować kontrole i jednocześnie do­kumentować je za pomocą systemu, bez konieczności przerywania procesów. Dzięki temu mamy gwarancję bezbłędnej weryfi­kacji jakości całego łańcucha produkcyjno­-logistycznego. Istniejące stacjonarne punkty rejestracji danych i mobilne urządzenia końcowe są połączone bezpośrednio z krytycznymi punktami kontrolnymi przedsiębiorstwa, dlatego możliwy staje się kompleksowy HACCP (Hazard Analysis and Critical Con­trol Points). Procesy, takie jak ważenie, mieszanie, opracowywanie, napełnianie, pakowanie i analizowanie, są cały czas zsynchronizowane z zarządzaniem jako­ścią przez System ERP/MES. Tak osiąga­na jest najlepsza jakość po minimalnych kosztach.

 

Wszystkie ustawy, wytyczne, normy, certyfikaty i standardy w systemie ERP
Zarządzanie jakością i system informacji w laboratorium oferowany przez CSB gwa­rantują wdrożenie najważniejszych ustaw, wytycznych i norm oraz międzynarodowych standardów. W takim samym stopniu nale­ży uwzględnić międzynarodowe standardy etykietowania i znakowania produktów.

Systemowa informacja o niedoskonałościach i ich eliminowanie
Przy wsparciu modułu CSB QM i systemu informacji w laboratorium udostępniane są dane o wszystkich krytycznych punktach w przedsiębiorstwie. Zmiany w procesach mające na celu poprawienie jakości można wdrożyć szybko i komfortowo. Występują­ce błędy i braki są nie tylko personalizo­wane, lecz także systematyzowane i eli­minowane według ustalonych reguł. To sprawia, że procesy przedsiębiorstwa są stale ulepszane. Definiowanie w systemie standardowych zaleceń roboczych, jakościowych i ilościo­wych wskazówek kontroli oraz zachowa­nia bezpieczeństwa czy środków bezpie­czeństwa dla produktów i metod sprawia, że procesy w przedsiębiorstwie stają się bezpieczne i efektywne. Zarządzanie ja­kością i system informacji w laboratorium CSB gwarantują dokładność we wszyst­kich procesach, jakość i bezpieczeństwo w odniesieniu do każdego obszaru przed-siębiorstwa.

Audyt i certyfikacja przy wsparciu jednego systemu
CSB wspiera przedsiębiorstwa podczas pla­nowanych audytów i etapów certyfikacji. Wszystkie dokumenty wpływają do modu­łu zarządzania certyfikatami, dostarczając informacji o strukturze organizacyjnej i zachodzących procesach. W ten sposób nakłady na zarządzanie certyfikatami wy-raźnie zmniejszają się.

Adam Steć, członek zarządu CSB-System Polska Sp. z o.o.

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji