...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , SWEET DECOR, materiał promocyjny

Jak podnieść jakość swoich tortów

Postaw na zaufanego, sprawdzonego dostawcę, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebują zawodowi cukiernicy czy osoby piekące hobbystycznie.

• Wybierz topper – element, który w łatwy sposób może znacząco wpłynie na estetykę tortu. Zamów go w Sweet Decor. Firma projektuje take spersonalizowane toppery z różnych materiałów, np. pleksi w wielu kolorach czy drewna (sklejka).• Skorzystaj z naszych form silikonowych – pomogą ci one w stworzeniu figurek i ozdób z masy cukrowej w różnych kształtach. Dziki nim wykonasz nawet bardzo drobne elementy. W celu ułatwienia wydobycia masy z formy o bardziej złożonych kształtach możesz ją zamrozi. Formy oferowane przez Sweet Decor są wysokiej jakości i wykonane z odpowiednich materiałów. Używając form niskiej jakości, trudno uzyska oczekiwany efekt.• Ćwicz na naszych atrapach, bo ćwiczenie czyni mistrza, także w dekorowaniu tortów. Doskonale nadają się one również do prezentowania dekoracji. Taka imitacja tortu pokryta masą cukrową może stać przez wiele miesięcy i nic się z nią nie dzieje. Atrapy Sweet Decor są wykonane z odpowiedniego styropianu i posiadają powierzchnię przygotowaną do pokrywania masą cukrową.

 


• Możesz również podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach organizowanych przez Akademię Sweet Decor – miejsce, gdzie przyjeżdżają znani mistrzowie cukiernictwa i prowadzą warsztaty zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych

 

• Postaw na zaufanego, sprawdzonego dostawcę, takiego jak sklep www.sweetdecor.pl, gdzie znajdziesz wszystko, czego potrzebują zawodowi cukiernicy czy osoby piekące hobbystycznie.

 

Akademia Sweet Decor, 
tel. 507 845 601, 
akademia@sweetdecor.plBieżące wydanie czasopisma

W nowym MB przeczytasz jak smakuje cukierniczy hat-trick Łukasza Roguskiego, ukoronowany tytułem Mistrza Europy w Dekoracji Tortów Expo Sweet 2020; poznasz zasady gelato wg Jacopo Chelli, nauczysz się przygotowywać lody bez cukru. Zapraszamy.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj okrojony numer (Katalog reklam) online lub pobierz PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji