...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Jarosław Gajda - przedsiębiorca o pozytywnym wizerunku

Jarosław Gajda, znany radomski piekarz oraz przewodniczący KRPiC, znalazł się w gronie przedsiębiorców z całej Polski, którzy zostali wyłonieni w konkursie "Biznes. Dobry wybór". Trafiły tu osoby, które odniosły sukces ekonomiczny, są dobrymi pracodawcami i zaangażowały się w sprawy społeczne.

     
 

Artykuł pochodzi z majowego wydania magazynu Mistrz Branży

 

Zamów numery archiwalne w wersji PDF: prenumerata@MistrzBranzy.pl

 

 

Konkurs „Biznes. Dobry wybór”, w ramach projektu „Poprawa wizerunku przedsiębiorców”, miał w każdym województwie wyłonić przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces ekonomiczny, zaangażowanych w sprawy społeczne i dobrych pracodawców. Po wstępnej selekcji kandydatów wyboru laureatów dokonały powołane przez PKPP Lewiatan kapituły wojewódzkie. Kapituły złożone były z przedstawicieli: mediów regionalnych, władz samorządowych, PKPP Lewiatan i regionalnych związków pracodawców. W całej Polsce wyłoniono 120 przedsiębiorców. Z województwa mazowieckiego wybrano 9 ludzi sukcesu, wśród nich pojawił się również Jarosław Gajda.

Jarosław Gajda od blisko 20 lat prowadzi znaną piekarnię w Radomiu. W 2004 r. uhonorowano ją tytułem „Firma Roku”. Jest również prezesem Cechu Piekarzy w Radomiu, który prężnie działa i co roku organizuje Święto Chleba. Radomski przedsiębiorca od lutego 2012 r. pełni rolę przewodniczącego Krajowej Rady Piekarstwa i Cukiernictwa.

3 grudnia br. w siedzibie Lewiatana odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów laureatom, którzy weszli do Galerii Przedsiębiorców „Biznes. Dobry wybór”. Nagrodę z rąk prezydent PKPP Lewiatan Henryki Bochniarz przyjął Jarosław Gajda.

Panie Jarosławie, nasze gratulacje!

źródło: www.wizerunekprzedsiebiorcow.pl

 

Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji