...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Jarosław Gajda - przedsiębiorca o pozytywnym wizerunku

Jarosław Gajda, znany radomski piekarz oraz przewodniczący KRPiC, znalazł się w gronie przedsiębiorców z całej Polski, którzy zostali wyłonieni w konkursie "Biznes. Dobry wybór". Trafiły tu osoby, które odniosły sukces ekonomiczny, są dobrymi pracodawcami i zaangażowały się w sprawy społeczne.

     
 

Artykuł pochodzi z majowego wydania magazynu Mistrz Branży

 

Zamów numery archiwalne w wersji PDF: prenumerata@MistrzBranzy.pl

 

 

Konkurs „Biznes. Dobry wybór”, w ramach projektu „Poprawa wizerunku przedsiębiorców”, miał w każdym województwie wyłonić przedsiębiorców, którzy odnieśli sukces ekonomiczny, zaangażowanych w sprawy społeczne i dobrych pracodawców. Po wstępnej selekcji kandydatów wyboru laureatów dokonały powołane przez PKPP Lewiatan kapituły wojewódzkie. Kapituły złożone były z przedstawicieli: mediów regionalnych, władz samorządowych, PKPP Lewiatan i regionalnych związków pracodawców. W całej Polsce wyłoniono 120 przedsiębiorców. Z województwa mazowieckiego wybrano 9 ludzi sukcesu, wśród nich pojawił się również Jarosław Gajda.

Jarosław Gajda od blisko 20 lat prowadzi znaną piekarnię w Radomiu. W 2004 r. uhonorowano ją tytułem „Firma Roku”. Jest również prezesem Cechu Piekarzy w Radomiu, który prężnie działa i co roku organizuje Święto Chleba. Radomski przedsiębiorca od lutego 2012 r. pełni rolę przewodniczącego Krajowej Rady Piekarstwa i Cukiernictwa.

3 grudnia br. w siedzibie Lewiatana odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów laureatom, którzy weszli do Galerii Przedsiębiorców „Biznes. Dobry wybór”. Nagrodę z rąk prezydent PKPP Lewiatan Henryki Bochniarz przyjął Jarosław Gajda.

Panie Jarosławie, nasze gratulacje!

źródło: www.wizerunekprzedsiebiorcow.pl

 

Bieżące wydanie czasopisma

Zobacz zjawiskowy tort Angeliki Chwyć i Renaty Martyny z mistrzostw w Mediolanie! Zainspiruj się jesiennymi dekoracjami. Rozsmakuj się we włoskiej pizzy zamiast lodów.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  oprogramowanie dla piekarni

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji