...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Joga Festiwal. VI Górski Maraton Jogi w Wierchomli pod patronatem Mistrza Branży

Ruszyły zapisy na Joga Festiwal. VI Górski Maraton Jogi w Wierchomli (Małopolska), który odbędzie się 23-26 sierpnia. Impreza organizowana w malowniczym miejscu z widokiem na góry jest skierowana do wszystkich, którzy chcą żyć zdrowo, zadbać o swój umysł i ciało i aktywnie spędzić czas. Do akcji włączył się Mistrz Branży :)

Po raz kolejny Joga Festiwal. VI Górski Maraton Jogi przyciągnie osoby z całej Polski, które łączy idea zdrowego trybu życia i zamiłowanie do aktywnego wypoczynku. W tym roku przyciągnął też redakcję Mistrza Branży! Dlaczego? Obok 4-dniowych warsztatów jogi, m.in. pod okiem Wiktora Morgul­ca, znanego i doświadczonego trenera, na uczestników czekają ciekawe spotkania i inspirujące przeżycia, w tym kulinarne.

Już teraz zapisz się na 4 dni darmowych zajęć jogi, naucz się zdrowo żyć oraz skorzystaj z dobrodziejstw Vege Kulinariów

Swo­ją obecność potwierdziło wiele znanych osób. W tym roku Ambasadorami wydarzenia są m.in. medalistka olimpijska Oktawia Nowac­ka, dietetyczka i autorka książki „Wege. Die­ta roślinna w praktyce” mgr inż. Iwona Ki­bil, trener Szymon Urban (znany jako „Muły i Brokuły”), a także pisarka Katarzyna Ener­lich. Już w pierwszym dniu zachętą do przej­ścia w inny wymiar życia będzie spotkanie z Żanetą Geltz, redaktor naczelną magazy­nu „Hipoalergiczni” i założycielką Stowarzy­szenia Happy Evolution Global Association, propagującego minimalistyczny styl życia, nawiązywanie prawdziwych relacji z ludźmi i czerpanie radości z prostoty. Na tym nie koniec atrakcji.

Joga Festiwal to promocja zdrowego stylu życia, która przyciąga miłośników jogi i kuchni roślinnej. Na zdjęciu Agnieszka Majewska – Ambasadorka eventu, blogerka „Gotuje nie truje”

– Tegoroczny harmonogram poszerzyliśmy przede wszystkim o zajęcia dotyczące zdro­wego żywienia – informuje Helena Chmie­lewska, specjalistka ds. mediów i marketingu Joga Festiwalu. VI Górskiego Maratonu Jogi w Wierchomli i dodaje: – Stawiamy na promo­cję kuchni roślinnej ze względu na jej właści­wości, a także etyczny wymiar. Naszą intencją jest pokazanie zdrowej alternatywy, a nie wy­wieranie presji, dlatego dla gości hotelowych w menu dostępne będą również mięso, jaj­ka i nabiał. Wiemy, że każdy, kto spróbuje wegańskich posiłków przygotowanych przez naszych ekspertów, na długo pozostanie pod wrażeniem bogactwa ich smaków.

Przez wszystkie dni Festiwalu będzie działać sekcja Vege Kulinaria, na której nie zabrak­nie warsztatów z Violettą Domaradzką i Ro­bertem Zakrzewskim („Kuchnia nie tylko dla joginów, czyli jak czerpać siłę z roślin”), au­torami książek kulinarnych, biegaczami ultra i pomysłodawcami Biegu Wegańskiego. Nut­kę szaleństwa przy wspólnym przygotowy­waniu zdrowych słodkości zapewni Małgorza­ta Sobczyk z Fundacji Szczęśliwi Bez Cukru, a Magda „Surojadek” Olszewska zaprosi do „Blendowania dla Zdrowia i Urody!”

Organizatorami festiwalu są:

 • kompleks narciarsko-turystyczny Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla – czyli Sta­cja Narciarska Dwie Doliny Muszyna­-Wierchomla i ***Hotel Wierchomla Ski & SPA Resort
 • portal Joga-Joga.pl – pierwszy ogólno­polski serwis internetowy poświęcony jodze i zdrowemu stylowi życia.

Rejestracja: maratonjogi.pl/zgloszenie/
Fanpage: www.facebook.com/JogaFestiwal
Kontakt e-mail: helena@jogafestiwal.pl

 

Bieżące wydanie czasopisma

Czy AI stworzy lepszy smak, niż człowiek? Jak wypadł tegoroczny sezon lodziarski? Z czym najlepiej łączyć pistacje? Które aplikacje pomogą uniknąć strat w sprzedaży? To i wiele innych tematów w tym numerze

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji