...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja MH, materiał promocyjny

Lenari – subtelna elegancja

Lenari to propozycja zupełnie innego konceptu ekspozycji i sprzedaży ciast, pralinek i lodów. Sprawdźmy, czy jest to propozycja dla tych, którzy cenią subtelną elegancję we wnętrzach handlowych.

     
 

Artukuł pochodzi z kwietniowego wydania magazynu Mistrz Branży

 

Zamów numery archiwalne w wersji PDF: prenumerata@MistrzBranzy.pl

 

 

Meble Lenari pasują zarówno do nowoczesnych, przestronnych wnętrz, jak i do tych mniejszych o klasycznym charakterze. Szeroka gama materiałów, kolorów i faktur frontowych paneli, jak również możliwość wyboru koloru wykończenia na szybach witryn pozwalają dopasować meble chłodnicze do różnych punktów sprzedaży.

Wszystkie moduły zaprojektowano z niezwykłą dbałością. Każdy detal, każdy kształt, każdą powierzchnię szklaną i wszystkie elementy konstrukcyjne utrzymano w jednym stylu. Dzięki temu w lokalu mogą obok siebie stanąć witryny na ciasta, pralinki i lody. Prosta szyba i minimalizm samej bryłę urządzenia to wyznacznik obecnie panujących trendów, co jednak nie pozbawia tych mebli elegancji i klasy.

Oprócz tak konwencjonalnych miejsc, jak galeria handlowa, witryny z powodzeniem funkcjonowały w przestrzeni galerii sztuki przy Instytucie Wzornictwa Przemysłowego. Lenari trafiło bowiem do finału konkursu Dobry Wzór 2011, reprezentując tym samym najlepiej zaprojektowane produkty w Polsce.

fot. Archiwum ES System K, Stworzyliśmy urządzenie nie tylko funkcjonalne, ale estetyczne – mówi Magdalena Warchoł-Koncewicz z firmy ES SYSTEM K. Rzeczywiście, wystarczy spojrzeć na zdjęcia, żeby zobaczyć piękno użytkowe skrojone do różnych potrzeb.

Dobry design to jednak nie tylko aspekty wizualne produktu. Dobry projekt oznacza także optymalizację funkcji użytkowych, uwzględnia ergonomię pracy personelu obsługującego urządzenie oraz efektywne zużycie materiałów. Nie inaczej jest w kolekcji mebli Lenari, której nie brakuje licznych zalet praktycznych, jak np.:

– głębokie półki ekspozycyjne w ladzie cukierniczej Limicola mieszczące tace z ciastami,

– duża widoczność towaru dzięki przemyślanym rozwiązaniom konstrukcyjnym,

– energooszczędne pionowe oświetlenie LED doświetla towar na wszystkich półkach.

Witryna na lody Limosa została z kolei przystosowana do obecnie panującego trendu, czyli ekspozycji lodów w postaci gór lodowych. Można w niej przechowywać dodatkowe pojemniki z lodami pod poziomem ekspozycji widocznym dla klienta. W meblach szyby frontowe podnoszone są na siłownikach, co ułatwia towarowanie lad oraz utrzymanie ich w czystości. Na uwagę zasługują też materiały, z których wyprodukowano urządzenia, chociażby konstrukcja z blachy nierdzewnej, co z pewnością wpłynie na długą żywotność urządzenia.

Od 2011 r. pojawiła się polska marka Lenari – linia eleganckich mebli chłodniczych dla cukierni, lodziarni, wyprodukowana przez rodzimego producenta, firmę ES SYSTEM K.

Piękno pod opieką

Aby przedłużyć żywotność urządzenia, należy przede wszystkim zapoznać się z instrukcją użytkownika i postępować zgodnie z zaleceniami producenta. Na co dzień lady należy przemywać delikatnymi detergentami. Regularnie powinno się sprawdzać, czy poziom hałasu pracującego urządzenia jest w normie, otwory wlotu i wylotu powietrza nie są zastawione lub brudne, nie pozostaje woda w miejscu odpływu (pod wylotem powietrza). Raz w miesiącu powinno się także sprawdzać, czy skraplacz agregatu chłodniczego jest czysty. 

 

opracowano na podstawie materiałów ES System K

 

 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji