dodano , Redakcja PS

LodyBonano zaprezentują swój pomysł na firmę

Już w piątek 31. marca w Katowicach startują targi „Pomysł na firmę”. W ich trakcie, przez kolejne dwa dni topowi, krajowi franczyzodawcy prezentować będą swoje sprawdzone koncepty biznesowe. Wśród wystawców po raz pierwszy znajdzie się marka LodyBonano – największa w Europie sieć franczyzowych lodziarni.

Organizowane w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym targi franczyzy przede wszystkim stanowią okazję do znalezienia partnerów biznesowych z rejonu południowej Polski. Impreza dedykowana zatem jest dla podmiotów szukających kontrahentów z województwa śląskiego, małopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego oraz części mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego i wielkopolskiego.

W tym roku targi „Pomysł na firmę” potrwają dwa dni. W tym czasie kandydaci na franczyzobiorców podczas indywidualnych rozmów będą mogli dowiedzieć się m. in. co zapewniło sukces rynkowy danego konceptu, jaka jest wymagana kwota inwestycji w pomysł na biznes, czy trzeba mieć doświadczenie biznesowe i na jakie szkolenia można liczyć, a także na jaki rodzaj wsparcia może otrzymać przedsiębiorca decydując się na współpracę z franczyzodawcą.Co ciekawe, wśród wystawców obecnej edycji znajdą się również przedstawiciele marki LodyBonano – największej w Europie sieci franczyzowych lodziarni.

- Goście, którzy zdecydują się odwiedzić nasze stoisko będą mieli okazję poznać nasz przepis na sukces w biznesie. Dodatkowo, wszystkim odwiedzającym przedstawimy proponowane przez nas warianty współpracy, a także wartości, jakimi kierujemy się w relacjach z naszymi partnerami. Zwiedzający będą mogli przy tym nie tylko poznać nasz koncept, ale dosłownie go… spróbować – degustując nasze słynne, kultowe już świderki – wyjaśnia Aneta Iwanicka  - manager rozwoju sieci.

To jednak nie wszystko. Podczas targów „Pomysł na firmę” LodyBonano zaprezentują również nowości, jakie od tego sezonu pojawią się w menu lodziarni. Dla osób zainteresowanych rozpoczęciem działalności w lodowym biznesie stoisko sieci będzie zatem punktem obowiązkowym.

Oprócz prezentacji systemów franczyzowych i możliwości nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami, wydarzenie będzie także okazją do dzielenia się wiedzą. Goście imprezy będą mogli wziąć udział w specjalnym forum szkoleniowym, w ramach którego zaplanowano szereg wykładów z udziałem ekspertów z różnych branż.

Regionalne targi franczyzy „Pomysł na firmę”:
Piątek, 31 marca 2017, od 9:00 do 17:00, Sobota, 1 kwietnia 2017, od 9:00 do 15:00
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1, 40-005 Katowice

Bieżące wydanie czasopisma

W nowym Panie nadają tonu. Monika Walecka odczarowuje stereotyp piekarza, Madame Caramel przewodzi po kulinarnych zakątkach Paryża, a sensorka Renata Januszewska odkrywa smakowe niuanse w czekoladzie. Pań nie brakuje w nowym dziale Rzemiosło Przyszłości, jednak mamy też zacne grono Panów. Sprawdź, kto i co się za tym kryje.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji