...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

LodyBonano zaprezentują swój pomysł na firmę

Już w piątek 31. marca w Katowicach startują targi „Pomysł na firmę”. W ich trakcie, przez kolejne dwa dni topowi, krajowi franczyzodawcy prezentować będą swoje sprawdzone koncepty biznesowe. Wśród wystawców po raz pierwszy znajdzie się marka LodyBonano – największa w Europie sieć franczyzowych lodziarni.

Organizowane w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym targi franczyzy przede wszystkim stanowią okazję do znalezienia partnerów biznesowych z rejonu południowej Polski. Impreza dedykowana zatem jest dla podmiotów szukających kontrahentów z województwa śląskiego, małopolskiego, opolskiego, dolnośląskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego oraz części mazowieckiego, łódzkiego, lubelskiego i wielkopolskiego.

W tym roku targi „Pomysł na firmę” potrwają dwa dni. W tym czasie kandydaci na franczyzobiorców podczas indywidualnych rozmów będą mogli dowiedzieć się m. in. co zapewniło sukces rynkowy danego konceptu, jaka jest wymagana kwota inwestycji w pomysł na biznes, czy trzeba mieć doświadczenie biznesowe i na jakie szkolenia można liczyć, a także na jaki rodzaj wsparcia może otrzymać przedsiębiorca decydując się na współpracę z franczyzodawcą.Co ciekawe, wśród wystawców obecnej edycji znajdą się również przedstawiciele marki LodyBonano – największej w Europie sieci franczyzowych lodziarni.

- Goście, którzy zdecydują się odwiedzić nasze stoisko będą mieli okazję poznać nasz przepis na sukces w biznesie. Dodatkowo, wszystkim odwiedzającym przedstawimy proponowane przez nas warianty współpracy, a także wartości, jakimi kierujemy się w relacjach z naszymi partnerami. Zwiedzający będą mogli przy tym nie tylko poznać nasz koncept, ale dosłownie go… spróbować – degustując nasze słynne, kultowe już świderki – wyjaśnia Aneta Iwanicka  - manager rozwoju sieci.

To jednak nie wszystko. Podczas targów „Pomysł na firmę” LodyBonano zaprezentują również nowości, jakie od tego sezonu pojawią się w menu lodziarni. Dla osób zainteresowanych rozpoczęciem działalności w lodowym biznesie stoisko sieci będzie zatem punktem obowiązkowym.

Oprócz prezentacji systemów franczyzowych i możliwości nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami, wydarzenie będzie także okazją do dzielenia się wiedzą. Goście imprezy będą mogli wziąć udział w specjalnym forum szkoleniowym, w ramach którego zaplanowano szereg wykładów z udziałem ekspertów z różnych branż.

Regionalne targi franczyzy „Pomysł na firmę”:
Piątek, 31 marca 2017, od 9:00 do 17:00, Sobota, 1 kwietnia 2017, od 9:00 do 15:00
Międzynarodowe Centrum Kongresowe
Plac Sławika i Antalla 1, 40-005 Katowice

Bieżące wydanie czasopisma

Dlaczego i jak warto fotografować jedzenie? Czy istnieje idealny roślinny zamiennik jaja kurzego? Jaka kawa sprzedaje się najlepiej w cukierni?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji